Wanda znów prowokuje?

2 kwietnia 2020 | 15:27 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Przyszłość Icardiego jest zagadką. Z jednej strony docierają sygnały o możliwości pozostania Argentyńczyka w Paryżu, z drugiej zaś nie brakuje głosów, że piłkarz myśli o powrocie do Mediolanu.

Piłkarz przed kilkoma dniami przyleciał do Włoch z Francji i w swoim drugim domu nad jeziorem Como spędza czas z rodziną izolując się od świata w czasie pandemii koronawirusa. Tymczasem na swoim Instagramie, jego żona-agent, Wanda rozpoczęła dziwną grę. Otóż wrzuca do Instagramowej relacji na swoim profilu zdjęcia Mauro...z czasów jego gry w Interze.

Znając jej dotychczasowe zachowania można założyć, że te działania nie są przypadkowe i są elementem gry, ale nie podejmiemy się określenia w co gra blondwłosa jak mówi o sobie "najbardziej pożądana" agent piłkarska. Jak Wy oceniacie?

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 5

darren

darren 2 kwietnia 2020 | 17:05   

Ja już przestałem się łudzić, że PSG go wykupi. Szykuje się kolejna pełna zwrotów akcji telenowela z Wandą w roli głównej.

inter00

inter00 2 kwietnia 2020 | 17:17   

Jeżeli okażą trochę skruchy i przeskoczą to jestem gotów ich przywitać ponownie. Ale na co ja liczę :/

Niko

Niko 2 kwietnia 2020 | 19:11   

ostrzegałem we wrześniu xd

banikowy

banikowy 2 kwietnia 2020 | 21:25   

Icardi poszedł na banicję, pograł trochę, nadal sprawia kłopoty. Należy się go pozbyć natychmiast, nawet za 50 mln do Juventusu

Snake

Snake 5 kwietnia 2020 | 03:04   

Wiadomo, że ze strony zarządu nie ma szans dla niego na powrót, więc dajcie sobie spokój z tymi komentarzami. Poza tym żadna skrucha z jego strony nie będzie miała miejsca i szczerze mówiąc nie chce go z jego pseudo agentką, znowu będą siali ferment po jakimś czasie. Póki co rynek jeszcze nie zweryfikował cen, zobaczymy jak się to potoczy, ale trzeba wyciągnąć za niego jak najwięcej, nawet ratalnie i dla mnie może iść nawet do Juve. Niech oni się z nim męczą :) Ważne żeby kwota się zgadzała. (edycja 2020.04.05 03:05 / Snake)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich