Juventus jednak odda pieniądze za mecz z Interem

3 kwietnia 2020 | 00:16 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Ostatnie spotkanie pomiędzy Juventusem i Interem miało miejsce 8 marca i budziło niemałe emocje, nie tylko ze względu na rywalizację na boisku. Wszystko za sprawą publikacji Gazzetta dello Sport. Popularna włoska gazeta poinformowała kilka dni wcześniej, że pieniądze za bilety nie będą przez organizatorów zwracane.

Podczas kiedy Inter i inne zespoły rozgrywające swoje mecze za zamkniętymi drzwiami dawno już zrekompensowały fanom nabyte wejściówki, wciąż brakowało informacji o planach włodarzy Bianconerich. 24 marca, ponad dwa tygodnie po zakończeniu Derby d'Italia, na stronie drużyny z Turynu pojawił się oficjalny komunikat w tej sprawie. Kibice w końcu otrzymają należne im pieniądze. Jak głosi znana mądrość ludowa, lepiej późno niż wcale.

Źródło: juventus.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00 3 kwietnia 2020 | 00:21   

Łaskawcy...

Kwaszczorz

Kwaszczorz 3 kwietnia 2020 | 06:23   

Gdyby zawodnicy nie zrezygnowali z 4 wypłat to by nie oddali

2osiem

2osiem 3 kwietnia 2020 | 11:07   

To, jak sprowadzili Inter do roli chłopców do bicia, było i tak bezcenne, więc nie wiem po co oddawali...

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 3 kwietnia 2020 | 12:28   

juve ci sono LADRI...tutta la vita.

cipcior

cipcior 3 kwietnia 2020 | 14:26   

Wiecie co,nie chcę tutaj wyjść na nie wiadomo kogo ale Juventus już 3 tygodnie temu rozpoczął proces zwrotów pieniędzy a mój kolega, fan Juve dostał zwrot już 2 tygodnie temu. Nie chcieliście tego podawać aby nie przyznać się do błędu czy coś redakcji umknęło ? Oczywiście zaraz co niektórzy napiszą, że jestem jufkiem ale ok.
Acha, Agnelli też stwierdził, że nie interesuje ich w tym roku scudetto przyznane przy stoliku bo te nie ma żadnej wartości, mówi wam to coś przyjaciele ? Można ich nienawidzić ale jako klub wyprzedzają nas w każdym aspekcie, taka jest prawda a na boisku regularnie dostajemy od nich łomot i to zbyt prędko zapewne się nie zmieni. Redakcje prosiłbym aby informacje w miarę możliwości były podawane na bieżąco bo tego typu newsy eskalują dodatkowo nienawiść i ból tyłka. Wiem, że to nie dotyczy naszego Interu ale w skoro już podajecie to róbcie to albo na bieżąco albo w ogóle nie podawajcie.
A teraz możecie po mnie jechać i zarzucić mi, że jestem jufkiem ale przede wszystkim mam głowę, której używam do myślenia.

vnm

vnm 3 kwietnia 2020 | 18:31   

Wedle życzenia :) niedosc, że cipcior to jeszcze jufcior (edycja 2020.04.03 18:33 / vnm)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich