Barca przekupi Lautaro?

5 kwietnia 2020 | 10:52 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Trwa medialny ping-pong z udziałem włoskich i hiszpańskich dziennikarzy, którzy przerzucają się sprzecznymi doniesieniami w kontekście Lautaro Martineza. O klubowej przyszłości Argentyńczyka wspomina dzisiejsze wydanie dziennika Sport.

Najnowsze raporty z Italii sugerują, że Inter nie prowadzi żadnych rozmów z Barceloną, a zawodnik dobrze czuje się w Mediolanie. Zupełnie inaczej wygląda rzeczywistość na Półwyspie Iberyjskim, gdzie piłkarz jest już w zasadzie na ostatniej prostej do założenia koszulki Blaugrany. 

Sport informuje, że Lautaro nie potrafi dojść do porozumienia w kwestii nowego kontraktu z Interem. Kością niezgody mają pozostawać zarobki zawodnika, co zamierzają skrzętnie wykorzystać dyrektorzy Dumy Katalonii. W Barcelonie piłkarz mógłby liczyć podobno na gażę w granicach 8 -10 mln euro za sezon. 

Usługami popularnego Byka interesują się również działacze Realu, Chelsea czy Manchesteru United.

Źródło: Sport

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 5 kwietnia 2020 | 11:42   

Czytałem ostatnio wypowiedź jakiegoś dziennikarza odnośnie Lautaro i powiedział że mimo iż Argentyńczyk chcę do Barcy, to nie za wszelką cenę bo bardzo dobrze się czuje w Mediolanie. Jeżeli wypali to spoko, jeżeli nie też ok. Jeżeli to prawda to jesteśmy w bardzo komfortowej sytuacji.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich