Giulini: Małe szanse na Nainggolana

5 kwietnia 2020 | 21:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nainggolan kocha Cagliari, a Cagliari kocha Nainggolana. Futbol na najwyższym poziomie pozbawiony jest jednak sentymentów, więc przyszłość pomocnika Interu nadal pozostaje sporą niewiadomą. Prezydent Tommaso Giulini zdaje sobie sprawę, że transfer Belga może przekraczać możliwości klubu z Sardynii.

- Radja udowodnił, jak może być dla nas ważny. Negocjacje z Interem byłyby bardzo skomplikowane, lecz jeśli będzie chciał zostać, możemy spróbować. Na chwilę obecną, nie ma wielkich szans na pozostanie Nainggolana w Cagliari. 

Wśród sympatyków Nerazzurrich nie brakuje głosów mówiących o drugiej szansie dla krnąbrnego zawodnika. Zdecydowanie bardziej prawdopodobny jest jednak scenariusz z włączeniem Nainggolana w transakcję z innym klubem. W ostatnich dniach pisało się chociażby o dużej wymianie z Fiorentiną. 

A Wy, jaką przyszłość wróżycie byłej gwieździe Giallorossich? 

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 5 kwietnia 2020 | 22:14   

Oddać w rozliczeniu za Barelle i po kłopocie.

vnm

vnm 6 kwietnia 2020 | 12:02   

No właśnie sęk w tym że caglari nie stać na kontrakt Radni. Teraz jakoś to jest podzielone między kluby. Z drugiej strony jak się tak kochają to niech myślą jak to rozegrać. A jak nie to sprzedać gdzie będą chcieli. Niestety teraz nie czas na sentymenty.

KawaOpole

KawaOpole 6 kwietnia 2020 | 14:13   

Dac szanse Ninj, myślę że za dużo wzmocnień nie będzie w mercato a taki mix Radja Erikssen to mogła by nieźle klepać


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich