Inter zgłosił się po Sepe

5 kwietnia 2020 | 21:56 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Czy Luigi Sepe będzie nowym zmiennikiem Samira Handanovicia? Zdaniem Gianluki Di Marzio, taka ewentualność jest bardzo prawdopodobna. 

Dyrektorzy Interu mieli nawet oficjalnie skontaktować się ze swoimi odpowiednikami w Parmie, aby zbadać grunt pod planowaną transakcję. Od momentu dołączenia do ekipy Gialloblu, Sepe zbiera bardzo dobre recenzje i zalicza się do ligowej czołówki golkiperów. W bieżącym sezonie 28-latek rozegrał 22 spotkań i zanotował 5 czystych kont. 

Di Marzio wspomniał również o przyszłości Juana Musso, którego również często wymienia się w kontekście przenosin do Mediolanu. Zdaniem znanego eksperta, Argentyńczyk nie jest gotowy do rezygnacji ze statusu bramkarza numer jeden, a taki los niechybnie czekałby go w rywalizacji z Samirem Handanoviciem. 

Źródło: gianluca di marzio

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 5 kwietnia 2020 | 22:16   

Jak dla mnie idiotyczny ruch, lepiej byłoby dać szansę Radu.

Garon_92

Garon_92 6 kwietnia 2020 | 09:18   

Mamy Radu a ci chcą wywalać hajs na Sepe. Chyba, że jest to transfer łączony, my im dajemy Radu z opcja odkupu, a oni nam Sepe. Wtedy wygrywamy na tym. Jak Radu wypali to wykupujemy ogranego gościa, jak nie to mamy solidnego zmiennika w postaci Sepe.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich