Barcelona rezygnuje z Rakiticia. Teraz Inter?

6 kwietnia 2020 | 10:16 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Klamka zapadła. Barcelona zamierza pożegnać Ivana Rakiticia, o czym usłyszał już główny zainteresowany. Jaki klub będzie kolejnym przystankiem w karierze wicemistrza świata?

Serce Chorwata podpowiada mu skorzystanie z możliwości powrotu do Sevilli, którą opuścił latem 2014 roku właśnie na rzecz Blaugrany. Usługami Rakiticia poważnie interesują się również kluby włoskie: Juventus, Milan i oczywiście Inter. Wybór Nerazzurrich pasowałby również dyrektorom Barcelony, którzy wierzą, że udałoby się wmanewrować pomocnika w większą operację sprowadzenia Lautaro Martineza na Camp Nou.

Warto pamiętać, że temat transferu reprezentanta Chorwacji do ekipy Antonio Conte pojawiał się już przy dwóch poprzednich okienkach. Czyżby do trzech razy sztuka?

Źródło: Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 6 kwietnia 2020 | 12:00   

Jeżeli Barcelona podejdzie profesjonalnie do rozmów (w co wątpię) i nie będzie chciała wykorzystać zainteresowania Chorwatem do obniżenia ceny za Lautaro to jak najbardziej warto go kupić.

banikowy

banikowy 6 kwietnia 2020 | 23:43   

Nie sądzę żeby Barcelona chciała mniej niż 30-40 mln. Za te cenę nie warto. Myślę że osiągnęliśmy poziom na którym nie warto inwestować za dużych pieniędzy w 32 latków tylko należy w młodych i perspektywicznych grajków. Jeśli już mamy coś na rynku w zakresie pomocników podziałać to bardziej myślę o Tonallim bądź Olmo...

Hagaen

Hagaen 8 kwietnia 2020 | 17:19   

Rakitića tak, ale 4 lata temu, bądź teraz WYŁĄCZNIE za kwotę max €5mln, nie więcej. Wtedy pozbyć się Valero i Vecino, dobrać koniecznie Tonalego i jeśli się uda to Castrovilliego, natomiast Chiese też bym spróbował wyciągnąć.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich