Borja Valero: Władze zareagowały zbyt późno

7 kwietnia 2020 | 09:28 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Piłkarze Interu w zaciszu własnych domów starają się zachować formę fizyczną i z utęsknieniem wyczekują decyzji o powrocie na murawę. Jednym z nich jest oczywiście Borja Valero, który wypowiedział się ostatnio na łamach dziennika AS.

Hiszpan wyraził również żal do władz Serie A, które jego zdaniem zbyt późno zdecydowały się na radykalne działania. Wcześniej w podobnym tonie wypowiedział się m.in. Diego Godin:

- Nic mi nie jest, na szczęście całą swoją rodzinę mam przy sobie w domu. Byłoby trudniej, gdybym był teraz sam. Wszyscy śledzimy program szkoleniowy, który przygotował dla nas klub. Wciąż mam nadzieję, że sezon uda się dokończyć, ponieważ oznaczałoby to, że udało się nam przezwyciężyć problem. 

- Decyzja władz ligi przyszła zbyt późno. Potrzeba było zarażonego zawodnika, aby zatrzymać rozgrywki. Taka decyzja powinna zapaść znacznie wcześniej. 

Źródło: AS

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 7 kwietnia 2020 | 12:40   

Każdy wie że Lega Serie A zareagowała zdecydowanie za późno. Od samego początku trzeba było zastosować wszelkie środki ostrożności. Mam nadzieję tylko że wyciągną lekcję z tego na przyszłość.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich