Dwa kluby po Asamoaha

9 kwietnia 2020 | 23:31 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Przygoda Kwadwo Asamoaha ze Stadio Giuseppe Meazza niechybnie zmierza ku końcowi. Zawodnik najprawdopodobniej opuści Inter podczas najbliższego okienka. 

Według najnowszych raportów, poważne zainteresowanie usługami doświadczonego reprezentanta Ghany wykazują działacze Fenerbahce Stambuł. Turcy interesowali się graczem Interu już zimą, lecz na przeszkodzie stanęły przeciągające się problemy z kolanem. Nazwisko Asamoaha wymienia się również w kontekście niemieckiego Hoffenheim. 

Obecny kontrakt byłego gracza Udinese i Juventusu wygasa w czerwcu 2021 roku. Ghańczyk trafił do Mediolanu latem 2018 roku na zasadzie wolnego transferu. Dotychczas rozegrał 53 oficjalne spotkania w barwach Nerazzurrich. 

Źródło: passioneinter

Polecane newsy

Komentarze: 3

Hagaen

Hagaen

10 kwietnia 2020 | 10:48

Na początku dawał całkiem sporo, ale z czasem zaczęły się spore gafy, zwolnił... Czas odcisnął swoje piętno. Świetnie, że był za darmo, fajnie jakby cokolwiek zapłacili za niego.

Garon_92

Garon_92

10 kwietnia 2020 | 16:30

Oczekiwania były wyższe, oby udało się sprzedać. Każde kilka mln € się przyda.

Pawel

Pawel

11 kwietnia 2020 | 10:14

Ostatni rok kontraktu, długa przerwa spowodowana kontuzjami, jak odejdzie a powinniśmy mu pozwolić odejść, to za symboliczną kwotę.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich