Transfer Emersona uzależniony od Tellesa?

13 kwietnia 2020 | 10:35 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Antonio Conte nieustannie poszukuje wahadłowych, którzy w pełni odpowiadać będą jego wymaganiom. Z Interem regularnie są łączeni kolejni kandydaci, a wśród nich przewija się chociażby nazwisko Emersona Palmieri z londyńskiej Chelsea.  

Do tematu powraca również dzisiejsze wydanie Tuttosport. Dziennik informuje, że los Brazylijczyka z włoskim paszportem może być bezpośrednio związany z przyszłością naszego starego znajomego - Alexa Tellesa.

Piłkarz FC Porto od dłuższego czasu znajduje się w kręgu zainteresowań The Blues. Jego transfer mógłby znacząco przyśpieszyć temat sprzedaży Emersona. Zawodnikiem Smoków interesują się również włodarze Juventusu. Opcją rezerwową dla Tellesa miałby być jednak... Emerson Palmieri. 

Spekuluje się, że Chelsea oczekuje za swojego gracza ofert rzędu 20 mln euro. Kontrakt 25-latka wygasa w czerwcu 2022 roku.

Źródło: tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 13 kwietnia 2020 | 11:01   

Emerson jest dużo lepszym wyborem niż Alonso i liczę że Conte będzie się skłaniał właśnie ku niemu.

darren

darren 13 kwietnia 2020 | 14:48   

Ale zjebaliśmy z tym Tellesem, typ jest chyba najbardziej pożądanym bocznym obrońcą na rynku, a my mogliśmy go mieć za jakieś 10 mln. Z tego co pamiętam to radził sobie u nas całkiem nieźle, a za niego przyszedł zbawca Erkin, który tego samego mercato także odszedł z Interu XD

TheClear

TheClear 14 kwietnia 2020 | 11:08   

U mnie to Emerson i Telles opcje awaryjne dla Luca Pellegrini'ego. Choć z Juve to my już go nie wyciągniemy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich