Szoboszlai przymierzany do Interu

18 kwietnia 2020 | 13:45 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Węgierski talent trafi latem na Stadio Giuseppe Meazza? Dobrze zorientowany w temacie selekcjoner Węgrów Marco Rossi zasugerował, że Inter uczestniczy w grze o podpis Dominika Szoboszlaia z RB Salzburg.

19-latek z powodzeniem radzi sobie w zespole austriackiego potentata. W obecnym sezonie zanotował 29 oficjalnych występów, w których zdobył 4 gole i zaliczył 7 asyst. Rossi powoływał się na kontakty z zawodnikiem oraz jego agentem:

- Rozmawiałem z samym zawodnikiem, a także z jego agentem, z którym mam bardzo dobre relacje. Wyznał mi, że zanim chaos związany z epidemią koronawirusa wszystko zatrzymał, otrzymał kilka ofert z Włoch i najprawdopodobniej tam będzie występował w kolejnym sezonie.

- Wierzę, że w grę wchodzą Inter, Milan oraz Lazio. Jego agent był bardzo pewny siebie. W rzeczywistości chodziło o transfer już w styczniu, lecz szereg aspektów opóźnił transakcję do czerwca. Nie wiem, czy sytuacja uległa zmianie, bowiem wyraźnie unikał wchodzenia w szczegóły. Myślę, że prowadzone są zaawansowane rozmowy z jednym z wymienionych klubów, nawet jeśli teraz nie można podać jego nazwy.

Źródło: passioneinter

M12 FUEL™ Subkompaktowa wiertarko-wkrętarka z udarem Milwaukee 4933479870 - kupisz na mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 4

banikowy

banikowy

18 kwietnia 2020 | 14:20

Trzeba powiedzieć że na 29 występów 4 gole i 7 asyst zapisane na koncie 19 latka to bardzo dużo.
Myślę że trzeba szybko dogadać się z RB i zaklepać transfer za rozsądne pieniądze póki nie obudzą się więksi bądź bogatsi od nas.

arek

arek

18 kwietnia 2020 | 14:49

Pewnie niech przychodzi, ale od razu wysłałbym go z powrotem na wypożyczenie, bo u nas grałby tyle co Zaniolo u Łysego, a na boisku brylowałby Vecino albo Gagliardini

Vancore

Vancore

18 kwietnia 2020 | 15:47

Wielki talent, wart duzo monet, a jakby mial inne nazwisko to bylby wart jeszcze wiecej. Brac jesli jest taka szansa

inter00

inter00

18 kwietnia 2020 | 16:14

Jeżeli byśmy go sprowadzili to od razu trzeba go wysłać na wypożyczenie żeby się po pierwsze ogrywał, po drugie poznał ligę oraz kraj.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich