Vecino i Kean zamienią się miejscami?

19 kwietnia 2020 | 08:55 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W pewnym momencie zimowego okienka transferowego wydawało się, że lada dzień pożegnamy Matiasa Vecino, który siedział już na przysłowiowych walizkach. Ostatecznie piłkarz pozostał w Mediolanie, lecz temat jego odejścia może powrócić podczas najbliższego mercato.

Dziennik Tuttosport sugeruje bowiem, iż Urugwajczyk może odegrać kluczową role w dużej transakcji z Evertonem. Chodzi o wymianę z udziałem Moise Keana, o którym pisaliśmy wczoraj w tym miejscu. Co ciekawe, wieści o rzekomym zainteresowaniu Interu ściągnięciem młodego napastnika również opublikował Tuttosport. 

Obaj zawodnicy wyceniani są na 25 mln euro, więc transakcja mogłaby odbyć się bez żadnej dopłaty i bez większych negocjacji. Giuseppe Marotta jest podobno przygotowany, aby szybko dopiąć wszelkie szczegóły wymiany. 

Źródło: tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 19 kwietnia 2020 | 12:06   

Jeżeli Inter chcę się pozbyć Urugwajczyka lub sam Vecino chce odejść to tylko za kasę. Kean totalnie mnie nie przekonuje, a sam wolałbym sprzedać Gagliardiniego niż Vecino.

Ilfenomeno

Ilfenomeno 19 kwietnia 2020 | 13:35   

Vecino trzeba sprzedać ale za kasę. Będzie można dołożyć i kupić Allana, Tonallego czy nawet PZ. Brakuje kogoś na ławce kto by konkurował o pierwszy skład i nie zaniżał poziomu po wejściu.

darren

darren 19 kwietnia 2020 | 15:29   

Wszystko zależy od tego czy jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią ilość minut. Gość wciąż ma duży potencjał, a wymiana za Vecino brzmi fajnie.

kretos

kretos 20 kwietnia 2020 | 07:19   

100x bardziej wole go od Giroud, no i jest Włochem ;)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich