Co dalej z Serie A i europejskimi pucharami?

22 kwietnia 2020 | 17:53 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Dziś odbyło się dwugodzinne spotkanie ministra sportu Vincenzo Spadafory z przedstawicielami świata futbolu. Na ten moment nic nie uległo zmianie, nie zapadły też żadne decyzje. Terminem granicznym jest 4 maja, kiedy wygasa dekret rządowy. Maksymalnie do tego dnia powinna zapaść decyzja w sprawie rozgrywek.

- Dziękuję wszystkim uczestnikom spotkania. Z wielką uwagą wysłuchałem różnych stanowisk. Po kilku dniach, po rozmowie z Ministrem Zdrowia i Technicznym Komitetem Naukowym, wydamy zaktualizowane przepisy w tej sprawie, w tym także możliwości i warunki ewentualnego wznowienia sesji treningowych - powiedział Spadafora.

Tymczasem według Sky Sport jutrzejszy dzień może być decydujący dla rozgrywek UEFA, bowiem Komitet Wykonawczy Europejskiej Organizacji Piłki Nożnej zaplanował na czwartek posiedzenie. Dziennikarze spodziewają się ostatecznej decyzji.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 22 kwietnia 2020 | 18:28   

Żeby za bardzo nie obciążać zespołów spotkaniami, UEFA spotkania w europejskich pucharach mogłaby ustalić w terminie kiedy wszystkie ligi skończą swoje mecze.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich