Mancini: Mój Inter wygrałby Ligę Mistrzów

26 kwietnia 2020 | 09:55 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Roberto Mancini znakomicie odnalazł się w roli selekcjonera drużyny narodowej, lecz wcześniej udało mu się zbudować bogate CV w piłce klubowej. Popularny Mancio udzielił ostatnio wywiadu dla La Gazzetta dello Sport, w którym wspominał m.in. dwa podejścia do ławki trenerskiej Interu Mediolan.

Włoch pokusił się chociażby o stwierdzenie, że już jego zespół znajdował się na dobrej drodze, aby odnieść znaczący sukces na arenie europejskiej:

- Zbudowaliśmy bardzo silny zespół, lecz po moim odejściu dołączyło jeszcze 4-5 decydujących graczy. Myślę, że prędzej czy później, ale mojemu Interowi udałoby się wygrać Ligę Mistrzów. Oczywiście, słowa uznania należą się również Jose Mourinho. 

- Mój powrót? Powinienem być bardziej uważny, zamiast tego zawierzyłem we wszystko, co mi mówiono. Niemniej jednak, przez kilka miesięcy znajdowaliśmy się w ścisłej czołówce Serie A i przy odrobinie czasu mogliśmy odnieść sukces. Tak się jednak nie stało, taki jest futbol i nie można mówić, co by było gdyby. 

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

maestro84

maestro84 26 kwietnia 2020 | 10:23   

oj Mancio Mancio, ostatnie zdanie tej wypowiedzi powinno być też pierwszym i jedynym ;D

wróbel1908

wróbel1908 26 kwietnia 2020 | 10:54   

Głównym architektem wygrania LM jest Mou ,zresztą zastał w drużynie poddziały które były za Manciniego i myślę że za niego nie "umierali" by tak jak robili to za Jose.

timon

timon 26 kwietnia 2020 | 11:33   

,, Oczywiście, słowa uznania należą się również Jose Mourinho."


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich