Pino: Leonardo ma w planach wykupienie Icardiego

27 kwietnia 2020 | 14:44 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

Elio Letterio Pino, jedna z osób z otoczenia Mauro Icardiego, był gościem radia Kiss Kiss. W wywiadzie mówił o przyszłości Argentyńczyka i ewentualnych roszad klubowych.

Czy Icardi może pozostać w Paris Saint Germain?

- Leonardo (dyrektor sportowy PSG przyp. red.) dokonując tej operacji wiedział, co Mauro może dać w ciągu roku. Był nieobecny podczas kilku meczów, ale wynikało to dużej rywalizacji o miejsce w składzie. Myślę, że Leonardo ma w planach wykupienie Icardiego i mam nadzieję, że to zrobi. Mauro jest uwielbiany przez wszystkich. Uwierzcie mi, ci, którzy go znają, dobrze wypowiadają się na jego temat, zarówno względem osoby, jak i profesjonalisty.

Czy Napoli jest zainteresowane transferem?

- De Laurentiis zawsze robili wszystko, by sprowadzić go do Neapolu. Zeszłego lata Napoli było właściwym miejscem w niewłaściwym czasie. Mauro chciał zostać w Interze i nie chciał, by kibice Nerazzurrich doświadczyli zmiany drużyny na inną włoską, co mogło zostać uznane jako zdrada. Jeśli jednak chodzi o obecny okres - prezydent De Laurentiis próbuje od lat, ale na ten moment nic konkretnego nie można powiedzieć.

Czy Mauro dałby sobie radę?

- Obecnie z szacunku dla PSG Icardi myśli o pozostaniu w Paryżu. Jeśli PSG go nie wykupi, podejmie decyzję razem z Wandą. Neapol jako miejsce jest jedną z doskonałości włoskiej piłki nożnej. Icardi nigdy nie ukrywał sympatii do Neapolu, który znał od dziecka dzięki Maradonie.

A co sądzisz o jego transferze do Juventusu?

- Nie uważam tego jako wykonalny ruch.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

shakurspeare

shakurspeare 28 kwietnia 2020 | 11:40   

Wykupią o ile odejdzie mbappe


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich