Inter i Torino wymienią się zawodnikami?

28 kwietnia 2020 | 11:10 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W kontekście wzmocnień linii defensywnej Interu wymienia się przede wszystkim nazwiska Jana Vertonghena i Marasha Kumbulli, lecz dziennik Tuttosport widzi miejsce dla kolejnego defensora. Nerazzurri rozważają podobno sprowadzenie Armando Izzo z Torino.

Antonio Conte podobno bardzo wysoko ocenia umiejętności piłkarskie 28-latka. Niebagatelne znaczenie ma również fakt jego doświadczenia w grze z trójką obrońców. Izzo miałby rywalizować o miejsce w składzie z Milanem Skriniarem.

Urbano Cairo byłby skłonny zasiąść do negocjacji zwłaszcza, że w kręgu zainteresowań popularnych Byków od dawna znajdują się Roberto Gagliardini i Andrea Pinamonti. Zwłaszcza ten pierwszy mógłby odegrać znaczącą rolę w ewentualnej transakcji na linii Mediolan - Turyn. 

Źródło: tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 6

HeyaMakumba

HeyaMakumba 28 kwietnia 2020 | 11:20   

Przydałby się, jakby wymienić Gaglię za niego to już w ogóle.

kretos

kretos 28 kwietnia 2020 | 12:03   

niezły zawodnik, jak najbardziej na tak ;)

superofca

superofca 28 kwietnia 2020 | 17:31   

Gaga + Pinakolada + 10 = Izzo? Pan Cairo może i jest trochę szalony ale nie jest głupi, za mniej go nie wymienimy.

Garon_92

Garon_92 28 kwietnia 2020 | 22:47   

@ Superofca - Cairo może i głupi nie jest ale Marotta tym bardziej. Wymiana bezgotówkowa albo minimalna dopłata z naszej strony. Bez przesady Izzo nie jest wart ponad 30 mln....

superofca

superofca 29 kwietnia 2020 | 10:44   

Gaga nie jest wart swojej wyceny (imho 8-10 milionów), Pinamonti raczej też nie. Izzo za to jest mocno niedoceniany.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 29 kwietnia 2020 | 13:56   

Doceniany/przeceniany/niedoceniany jest wyceniony na tyle i tyle więc tyle jest wart. Wyceny nie wzięły się z kapelusza, tak samo jak my nie damy tyle za Izzo bo to jest za dużo i Marotta nie da się zrobić w balona. Jakby Izzo nie chciał odchodzić to Cairo mógłby sobie dyktować ceny z kosmosu ale ponoć Armando jest skłócony z zarządem i chce uciekać. Dziwię się tylko, że tak późno bo to u niego ostatni dzwonek na w większą piłkę niż awans do LE. Ciekawe co Belotti zrobi wobec porażki ich obecnego projektu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich