Setien: Interesujemy się Lautaro. To oczywiste

1 maja 2020 | 11:25 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Odejdzie? Zostanie? Inter czy Barcelona? Codziennie jesteśmy zasypywani plotkami na temat przyszłości Lautaro Martineza i najbliższe tygodnie raczej niczego w tym aspekcie nie zmienią.

W dzisiejszym wydaniu La Gazzetta dello Sport ukazał się duży wywiad z trenerem Blaugrany Quique Setienem. Nie mogło oczywiście zabraknąć pytań o popularnego Il Toro i jego ewentualną przeprowadzkę do stolicy Katalonii. Szkoleniowiec starał się jednak unikać jasnych deklaracji:

- To świetny zawodnik, a Barcelona zawsze interesuje się świetnymi graczami, to oczywiste. Jednak w obecnych czasach, kiedy nie ma normalnej piłki, każdego dnia pojawia się jakieś nowe nazwisko. Mówi się również o Neymarze, a jestem pewien, że zapytasz mnie też o Fabiana Ruiza. 

- Relacje Lautaro z Leo Messim? Musicie go zapytać. Żartujemy, ale dobrzy piłkarze przyciągają uwagę Barcelony. To prawda, że możliwość wspólnej gry z Messim stanowi dodatkową zachętę dla wielu zawodników. 

- Odejście Messiego? To nigdy się nie wydarzy. Messi i Barcelona na zawsze pozostaną razem. Tak już jest. Leo jest w klubie już od 20 lat i nikt nie jest w stanie tego zmienić. 

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 2

Drago194

Drago194

1 maja 2020 | 14:58

Jeżeli ten klub ma cokolwiek znaczyć w przyszłości to nie powinno być mowy o sprzedaży takich piłkarzy jak Lautaro. Mam nadzieję że Zanetti z Milito wyperswadują mu transfer do zraszaczy.

HeyaMakumba

HeyaMakumba

1 maja 2020 | 16:11

Chcesz zrobić z niego niewolnika ? Teraz zostanie na siłę, a za rok powie, że 10 mln podstawy i 2 mln w bonusach albo nie przedłuży kontraktu i zacznie się wypychanie z klubu, które może się skończyć tym, że zamiast 80 mln + zawodnik czy 50 + dwóch graczy dostaniemy za niego 50 mln i to jeszcze będzie wypożyczenie z możliwością wykupu. Uczmy się na swoich błędach, a na pewno będziemy znaczyć dużo w przyszłości.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich