Lautaro nigdzie się nie wybiera

3 maja 2020 | 10:31 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery1 min. czytania

Raport włoskiego portalu zaprzecza doniesieniom z Hiszpanii, zgodnie z którymi napastnik Interu Lautaro Martinez miał już zgodzić się na dołączenie do Barcelony. Według dziennikarzy z Półwyspu Apenińskiego temat nowej umowy Argentyńczyka został by domknięty już dawno, gdyby nie koronawirus.

Wbrew temu, co sugerowały w ostatnich dniach hiszpańskie media, Lautaro jest szczęśliwy w Mediolanie i nie podjął żadnej decyzji o swojej przyszłości, planuje za to przeczekać do końca zagrożenia związanego z pandemią. Byłby również szczęśliwy, gdyby podpisał umowę o przedłużeniu umowy z Nerazzurri, ale oczekuje konkretnej podwyżki płac.

Agenci gracza ostatni raz byli we Włoszech w grudniu, aby zobaczyć się z klientem podczas zwykłej, kurtuazyjnej wizyty. Kilka miesięcy później mieli w planach kolejny przylot do Mediolanu, aby spotkać się z włodarzami Interu i negocjować nową umowę, ale na przeszkodzie stanęła sytuacja panująca w Italii i związane z tym restrykcje. Zarówno Lautaro, jak i jego przedstawiciele są podobno zdezorientowani i zaskoczeni doniesieniami z Hiszpanii.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Ilfenomeno

Ilfenomeno

3 maja 2020 | 12:46

Patrząc na newsy z ostatnich dni, można powiedzieć że komentowanie plotek to strata czasu :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich