Carnevali: Inter wykupi Sensiego

10 maja 2020 | 20:53 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Stefano Sensi zaliczył znakomite wejście do ekipy Nerazzurrich, czym zaskoczył chyba nawet największych zwolenników swojego talentu. Niestety później piłkarska fortuna nie była już tak szczęśliwa dla filigranowego pomocnika i zaczęto poddawać pod wątpliwość jego przyszłość na Stadio Giuseppe Meazza. 

Przypomnijmy, że reprezentant Włoch jest jedynie wypożyczony z Sassuolo. Dyrektor generalny Neroverdich, Giovanni Carnevali nie ma jednak złudzeń odnośnie dalszych losów Sensiego w Mediolanie: 

- Sensi zostanie natychmiast wykupiony przez Inter, a wkrótce porozmawiamy o przedłużeniu kontraktów. Być może ceny graczy spadną, ale nas to nie dotyczy. Jesteśmy drogim sklepem. 

- Przerwanie rozgrywek kosztowało Serie A jakieś 200 mln euro, a w przypadku Sassuolo 10-12 mln. Jeżeli sezon nie zostałby wznowiony, te liczby wzrosłyby do 800 mln, a kilka klubów poszłoby do sądu. Poza Serie A są również Serie B, rozgrywki młodzieżowe i piłka kobieca. Wydaje się, że Minister Spadafora przeżywa chwile zwątpienia, lecz dostrzegam nową świadomość naszego rządu i maksymalną chęć klubów do przestrzegania wymaganych warunków bezpieczeństwa. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 10 maja 2020 | 22:11   

No i bardzo dobrze!!! Sensi musiał i nadal musi zostać.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich