De Vrij przekazał na aukcję koszulkę z debiutu

15 maja 2020 | 10:58 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Piłkarze Interu na różne sposoby wspierają szpitale i lekarzy w walce z koronawirusem. Wielu z nich jak na przykład Lukaku przekazało darowizny finansowe na ten cel. Są też inne sposoby jak aukcje i właśnie w ten sposób spróbował pomóc Stefan De Vrij.

Holender przekazał swoją koszulkę z numerem 6, w której zadebiutował w Lidze Mistrzów w spotkaniu Interu z Tottenhamem, wygranym przez Inter 2-1 po bramce Vecino w ostatniej minucie, któremu asystował właśnie De Vrij.

Zawodnik o akcji wspomniał na swoim Instagramie, a pieniądze uzyskane z aukcji zostaną przekazane na szpital w Bergamo. Aukcja odbywa się w ramach projektu #TheBiggestGame na stronie Shirtum.com ,gdzie swoje koszulki wystawiło już wielu znanych piłkarzy. Chcąc wziąć udział w licytacji, wpłaca się po 5 euro na wybraną koszulkę. Koszulkę zgarnia osoba, która zrobiła najwięcej donacji po 5 euro. Obecnie koszulka De Vrija uzyskała 525 euro.

Źródło: football italia

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 15 maja 2020 | 11:03   

Podoba mi się taka inicjatywa, nie tylko pomaga się dzięki temu służbie zdrowia, to i fan piłki będzie miał masę frajdy.

superofca

superofca 15 maja 2020 | 21:20   

De Vrij jest tym spośród naszych obecnych kadrowiczów, który mi najbardziej imponuje, ma w sobie to coś ze wspaniałych sportowców sprzed lat, jest zupełnie inny od gości wrzucających filmiki jak nawaleni demolują pokój hotelowy, czy obnoszenia z kolejnymi zdobyczami w klubach. Może przesadzam ale wydaje mi się, że to jest gość, na którym chciałbym aby wzorowały się dzieciaki.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich