Nainggolan w Cagliari? Żadnych wieści

17 maja 2020 | 23:20 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jaka przyszłość czeka Radję Nainggolana w kolejnym sezonie? Ostatnio pojawiły się głosy sugerujący powrót zawodnika do Mediolanu, lecz znacznie bardziej realne wydaje się ostateczne pożegnanie z ekipą Nerazzurrich. 

Tajemnicą poliszynela jest fakt, że Belg doskonale czuje się obecnie w barwach Cagliari. Również Sardyńczycy wydają się zadowoleni z ponownej współpracy z zawodnikiem, lecz ta zakończy się prawdopodobnie tylko na rocznym wypożyczeniu. Powód? Oczywiście finanse.

Cagliari zwyczajnie nie stać na transfer i utrzymanie Radji Nainggolana, chociaż pojawiają się głosy, że Inter mógłby wykorzystać gracza w ostatecznym rozliczeniu płatności za transfer Nicolo Barelli. Dyrektor sportowy wyspiarskiego klubu, Marcello Carli z dużym dystansem wypowiedział się jednak na temat ewentualnego transferu:

- Na razie, nie ma żadnych wiadomości. Naszym priorytetem, podobnie jak w innych klubach, nie jest rynek transferowy, a wznowienie sezonu. Nie rozmawiałem z Marottą, ani z nikim innym. Zobaczymy, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 18 maja 2020 | 10:09   

Gdyby tylko Radja trochę zmniejszył oczekiwania ale wątpię żeby do tego doszło


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich