Musso: Pogłoski o Interze mnie motywują

19 maja 2020 | 09:14 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Jednym z graczy wymienianych jako potencjalnych następców Samira Handanovicia, wymienia się obecnego bramkarza Udinese - Juana Musso. Sam zawodnik jest podekscytowany takimi pogłoskami.

Inter kupił kiedyś bramkarza Udinese i dobrze na tym wyszedł. Handanović przez lata utrzymywał bardzo wysoką formę, będąc jednym z najmniej zawodnych ogniw w każdym sezonie swojej gry dla Nerazzurrich. Teraz mówi się o Musso, a także powrocie wypożyczonego Ionuta Radu. Co sam Musso mówi na ten temat?

- Wartość bramkarzy w ostatnich latach wzrosła. Zawsze staram się dać z siebie to co najlepsze i iść do przodu dzień po dniu, co dotychczas dało mi dobre rezultaty. Jestem bardzo szczęśliwy z powodu pogłosek o Interze, to mnie motywuje. To klub z wielką historią w światowym futbolu.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 19 maja 2020 | 11:05   

Utrzymywał? Nadal utrzymuje i jest kocurem.

Mikitan

Mikitan 19 maja 2020 | 15:11   

Zaczyna mnie już trochę irytować fakt, że Inter tak się uparł na tego Musso. Nie odmawiam mu umiejętności, gość mógłby z powodzeniem zastąpić Samira, ale Drągowski ma zdecydowanie większy potencjał, a nawet nie słychać plotek o zainteresowaniu Polakiem. W dodatku moje zdanie podziela chyba większość Interistów udzielających się na forach. Podobno Milan rozważa jego kandydaturę w przypadku sprzedaży Donnarummy, co martwi tym bardziej. Jako zwykły kibic nie mam zbyt dużych kompetencji i sam nie powinienem traktować swojej oceny jako tej jedynej właściwej, ale naprawdę jestem bardziej niż pewien, że rodak jest w tym momencie najlepszą opcją.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich