Higuain: Nie zazdroszczę Martinezowi

24 maja 2020 | 00:16 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Komentarz jednego z naszych użytkowników sugerował, że nawet kobieta zajmująca się praniem koszulek Barcelony wypowiada się pozytywnie w sprawie transferu Lautaro Martineza. Ta delikatna szydera doskonale oddaje jednak zamieszanie, które panuje ostatnio wokół napastnika Nerazzurrich.

Ewentualny transfer Argentyńczyka do ekipy Dumy Katalonii odmieniany jest przez wszystkie przypadki i praktycznie nie znika z medialnej rzeczywistości. Ostatnio głos w sprawie zabrał nawet Gonzalo Higuain, który przyznał, że nie zazdrości sytuacji, w której znalazł się obecnie jego rodak:

- To skomplikowana sytuacja, ponieważ kiedy miałem 18 lat i zgłosił się po mnie Real Madryt, nie powiedziałem "nie dziękuję". Po prostu nie wiesz, co może się wydarzyć. Oczywiście nie chcę wywoływać żadnych kontrowersji, ale trudno powiedzieć "nie", gdy dzwoni Barcelona i Messi. Nie chciałbym być teraz w jego sytuacji.

- Lautaro ma przewagę, ponieważ znajduje się w najbardziej ekscytującym momencie kariery. Jest już częścią wielkiego zespołu, jakim jest Inter, pomimo bardzo młodego wieku. Grał na Copa America, zdobywał bramki i bez wątpienia ma wszystko, aby zostać podstawową dziewiątką w kadrze Argentyny.

- Wszystko zależy teraz od niego. Musimy zobaczyć, jak radzi sobie z krytyka i jak silny jest mentalnie. 

Źródło: Libero

Polecane newsy

Komentarze: 2

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA

24 maja 2020 | 06:54

(edycja 2020.05.24 06:55 / SINDBADSZYDERCA)

Michał Nerazzurro

Michał Nerazzurro

24 maja 2020 | 12:59

Ma rację


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich