Carnevali: Dogadamy się z Interem

25 maja 2020 | 14:16 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Zbliżające się tygodnie będą kluczowe w kwestii Sensiego w Interze. Giovanni Carnevali, szef US Sassuolo, był gościem ostatniej edycji Domenica Sportiva, programu włoskiej telewizji. CEO zielono-czarnych wypowiedział się między innymi o przyszłości pomocnika Nerazzurrich.

Sensi dołączył do Interu podczas zeszłorocznego, letniego mercato, i szybko stał się kluczowym graczem Mediolańczyków. Następnie przyszła fala kontuzji, która postawiła znak zapytania w temacie jego dalszych losów na Giuseppe Meazza. Zdaniem Carnevaliego, Włoch zostanie w Interze na kolejny sezon. 

- Rozmawiamy z Interem i myślę, że porozumienie zostanie osiągnięte. Sensi będzie zawodnikiem Nerazzurrich w kolejnym sezonie. Nie sądzę by Inter był w jakimś kryzysie i miał problemy przez pandemię koronawirusa. Szykują wzmocnienia i znając Marottę ma na to wszystko jasny plan - powiedział szef Sassuolo. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Garon_92

Garon_92 25 maja 2020 | 16:07   

Zdrowy i w rytmie meczowym jest nie oceniony, oby do końca sezonu był dostępny i udowodnił, że 20 mln € to śmieszna kwota aby go pozyskać.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich