Inter wypożyczy Jovicia?

28 maja 2020 | 09:59 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Po słabym premierowym sezonie w barwach Królewskich, Luka Jović nie może być pewny swojej przyszłości na Santiago Bernabeu. Niewykluczone, że Real zdecyduje się wypożyczyć napastnika, tym bardziej, że chętnych na zakontraktowanie Serba nie brakuje.

Dzisiejsze wydanie Corriere dello Sport sugeruje, iż 22-latek znalazł się w kręgu zainteresowań obu mediolańskich ekip. W Interze Jović miałby pełnić rolę trzeciego napastnika. Klub nie zamierza kontynuować współpracy z Alexisem Sanchezem i właśnie były gracz Eintrachtu mógłby zająć jego miejsce w kadrze Nerazzurrich.

Stołeczny dziennik zwraca uwagę na wysokie wynagrodzenie Serba, które stanowiłoby znaczne obciążenie dla klubowego budżetu. Tutaj istnieje jednak pole do negocjacji między zainteresowanymi stronami. Niewykluczone, że Real zdecyduje się nawet na definitywny transfer Luki Jovicia, lecz zachowa sobie prawo do ponownego odkupu w przyszłości, jak w przypadku Alvaro Moraty.

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 28 maja 2020 | 10:12   

O, i to są dobre wieści.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 28 maja 2020 | 10:13   

Nie lubię go, nie wydaje mi się by był mentalnie dojrzały ale jeśli zamiast Sancheza to czemu nie.

kretos

kretos 28 maja 2020 | 12:13   

nie wiem jakim cudem on się znalazł w realu. Ledwie jeden dobry sezon w średniej drużynie i tyle milionów. Myślę, że bedzie z nim jak z Piątkiem... totalny regres

Sylvvek

Sylvvek 28 maja 2020 | 19:04   

spróbować można ;) może odpali


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich