Nowe oblicze InterMediolan.COM

7 sierpnia 2007 | 18:38 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

Witajcie. Macie przed swoimi oczami zupełnie nową odsłonę naszego serwisu. Zmiany są widoczne na 1 rzut oka, ponieważ wykonaliśmy nową szatę graficzną, jednak na tym nasza praca się nie skończyła. Zmieniony został sposób wyświetlania aktualności, które podzielone zostały na kategorie, tak więc dziś będziecie mogli oglądać np. tylko newsy dotyczące transferów czy spraw związanych z naszym serwisem. Zostały stworzone specjalne działy gdzie znajdziecie wyłącznie zapowiedzi spotkań i relacje, co w praktyce może okazać się bardzo ważnym ułatwieniem dla Was. Od dziś również można będzie komentować wszystkie wywiady i artykuły. Niestety tak się niefortunnie złożyło, że ze względu na zmianę serwera zmuszeni byliśmy już dziś uruchomić nową wersję strony, przez co nie wszystkie działy są gotowe (planowaliśmy oddać stronę do użytku po skończeniu wszystkich działów).

Zmiany odczują również redaktorzy serwisu, dla których przygotowany został szereg udogodnień i teraz znacznie przyjemniej będą mogli dodawać wszelkie aktualności i informacje ze świata Interu.

Z mojej strony chciałbym gorąco podziękować całej redakcji za dotychczasową pracę oraz za ogromną pomoc przy tworzeniu nowej wersji serwisu. Każdy z nich miał swój własny wkład i za to zainteresowanie oraz zaangażowanie serdecznie dziękuję jako redaktor naczelny serwisu.

Ze wzlędu na ten nieplanowany start (mamy nadzieję, że nie uznacie tego za falstart :)) na stronie mogą pojawić się większe lub mniejsze błędy, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość oraz oczywiście o informację o takowych błędach pod mój adres emailowy: pawel_fci@op.pl

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich