Tonali priorytetem dla Interu, kto jeszcze?

30 maja 2020 | 13:09 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Wczoraj cytowaliśmy Piero Ausilio, który stwierdził, że Sandro Tonali jako zawodnik posiada wszystkie niezbędne cechy, aby zostać piłkarzem Interu, a już mamy kolejne doniesienia. Prasa we Włoszech informuje o intensyfikacji działań w sprawie zawodnika Brescii i zdecydowaniu Nerazzurrich w sprawie domknięcia transferu.

Gazzetta dello Sport w najnowszym papierowym wydaniu podsumowało w formie raportu ostatnie wiadomości w sprawie młodego Włocha. Inter złożył już ofertę w postaci 35 mln euro plus 5 mln euro w bonusach, jednak pozostała ona bez jednoznacznej odpowiedzi. Sprawę komplikuje Juventus, który równie chętnie przyjąłby Tonaliego w swoje szeregi i wciąż jeszcze nie wiadomo co zaproponuje, aby przebić ofertę Nerazzurrich. Władze Brescii wydają się zwlekać i czekać na najlepszą opcję, jednak Inter ma być zdeterminowany doprowadzić sprawę do końca i w razie potrzeby polepszyć propozycję.

Co do obsady linii pomocy brak wielkich nowinek. GdS uważa, że Antonio Conte w przypadku definitywnego fiaska w sprawie Arturo Vidala będzie skłonny dać szansę na powrót Radji Nainggolana. Czy tak się stanie? Niejeden z kibiców Interu z pewnością cieszyłby się z takiego rozwiązania, ale należy się wstrzymać z nadmiernym optymizm.

Ten sam periodyk ocenia również szanse na przyjście Cavaniego. Finalizacja rozmów w sprawie Icardiego wskazuje jednoznacznie na dążenia PSG i doświadczony napastnik może już przestać łudzić się przedłużeniem kontraktu z francuskim gigantem. Według niektórych źródeł angielskich w tej sytuacji to Newcastle jest najbliżej pozyskania podpisu Urugwajczyka, inni z kolei wskazują na Atletico Madryt. Czy Nerazzurri szukają napastnika i chcieliby 33-latka? Prędzej rozglądają się za okazją, a za taką może zostać uznany wspominany przez Ausilio Matheus Cunha lub nowy kandydat włoskiej prasy Adolfo Gaich. 21-latek z San Lorenzo ma być rozważany jako jedna z alternatyw na stanowisko czwartego napastnika.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

shakurspeare

shakurspeare 30 maja 2020 | 15:10   

Więcej pomocników. Po co komu wahadła. Candreva będzie grał do 40

Lambert

Lambert 30 maja 2020 | 15:44   

On akurat jest potrzebny, nie mamy zmiennika dla Brozo

Sylvvek

Sylvvek 31 maja 2020 | 11:05   

jak najszybciej dawać go do nas bo cos czuje ze Brozo długo nie zostanie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich