Lenglet chce zostać w Barcelonie

30 maja 2020 | 13:35 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Mundo Deportivo kontynuuje dzisiaj wątek przeprowadzki Clementa Lengleta do Mediolanu. Według dziennikarzy Inter jest zainteresowany zawodnikiem i był już nawet skłonny poświęcić Milana Skriniara za Francuza, jednak naprzeciw temu transferowi stoją poważne przeszkody.

Obok Gerarda Pique, który w przyszłym roku skończy 34 lata, to Francuz jest obecnie największą gwiazdą obrony Katalończyków. Przypomnijmy, że Samuel Umtiti nadal zmaga się z kontuzją. Brak głębi składu to tylko jedna z przyczyn, dla których wypuszczenie Lengleta wydaje się dziennikarską fantazją. Kolejna z nich to wola samego piłkarza, który poinformował włodarzy, że nie ma zamiaru opuszczać Barcelony. Plotki o jego odejściu narodziły się wobec faktu, że Blaugrana będzie musiała kogoś sprzedać w celu bilansowania budżetu, jednak 24-latek jest relatywnie tanim w utrzymaniu zawodnikiem i to kolejny argument, który mocno przemawia za pozostawieniem go w zespole.

Podsumowując, nawet jeśli Mundo Deportivo się nie myli i rzeczywiście Piero Ausilio miał chrapkę na Lengleta, to sam transfer będzie bądź niezwykle trudny, bądź wręcz niemożliwy do zrealizowania.

Źródło: caughtoffside.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 30 maja 2020 | 15:36   

Skriniar lepszy

superofca

superofca 31 maja 2020 | 03:29   

Nie wiem czy lepszy ale na pewno bardziej pasuje do nas. Nie dziwię się, że Lenglet nie chce odchodzić skoro jego jedyny rywal do składu ma kontuzje od? 5? 6 miesięcy? No nie tą samą ale jak tylko wraca do składu to wraca do szpitala. Skriniarowi dałbym jeszcze jeden sezon ale jeśli będzie grał jak ostatnio to można zacząć myśleć o jego odejściu.

Sylvvek

Sylvvek 31 maja 2020 | 11:04   

po co ściągać takiego chłopa jak masz w zespole skriniara i de vrija do tego bastoni ktoory juz sie przebija do 1 skladu


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich