Nowy projekt Interu w sieci 5G

4 czerwca 2020 | 11:11 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Oficjalna strona Interu poinformowała dziś o rozpoczęciu nowego projektu telekomunikacyjnego. Współpraca odbywać będzie się z włoską firmą Linkem, największych dostawcą usług Internetu w sieci 5G w Italii. 

Fani Nerazzurrich będą mogli wykupić abonament w pakiecie Inter-Net Pack, dzięki któremu oprócz szybkiego łączą otrzymają dostęp do niepublikowanych zdjęć z życia drużyny oraz limitowanych zasobów multimedialnych. 

Oprócz tego Interiści po wykupieniu pakietu będą automatycznie dołączani do najwyższego, czarnego pakietu członkostwa w klubie (Inter Black Membership), za czym idą zestawy powitalne oraz zniżki na bilety czy akcesoria klubowe. 

 

Źródło: inter.it

Komentarze: 10

KawaOpole

KawaOpole 4 czerwca 2020 | 11:14   

Czekam na komentarz plaskoziemcow

Drago194

Drago194 4 czerwca 2020 | 11:30   

No i elegancko, nie dość że klub idzie w nowe technologie to jeszcze odsieje z bazy kibiców wszystkich foliarzy. Win - win

Van Dall

Van Dall 4 czerwca 2020 | 14:04   

5G? Nie dajcie się zacipować lewakom!

shakurspeare

shakurspeare 4 czerwca 2020 | 14:52   

@van dall uważaj bo tu kompromitacja ma kilku fanów xd (edycja 2020.06.04 14:53 / shakurspeare)

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 4 czerwca 2020 | 16:45   

Van Dall BRAWO za sarkazm.

MAESTRO

MAESTRO 5 czerwca 2020 | 01:14   

Przykre jest to, jak łatwo ludzie poddają się manipulacji (dosyć miernej zresztą) i łatwo wierzą kłamstwu stając w obronie uciskających. Nie wiem skąd ten wstręt do świadomego myślenia i skłonność do zrzekania się odpowiedzialności. Poziom jest obecnie taki, że przeciętny internauta/telewidz nie musi się nawet wysilać (broń Boże żeby to robił), aby zaszufladkować coś samodzielnie, robią to za niego media.

Nie wiem czy warta zakładania za uszy jest ta szmatka w czarno-niebieskich barwach... swoją drogą staje się ona coraz bardziej czarna...

Myślę, że Massimo wiedział co robi, wiedział kiedy czas odejść. Nie chciał się zapewne podpisywać pod tą transformacją, nie był by w stanie nawet tego przeprowadzić, ale wiedział, że to nieuniknione i konieczne. Odszedł póki jeszcze było to coś warte...

Krótko mówiąc, od czasu przejęcia przez chińczyków Inter na naszych oczach staje się integralną częścią całego tego gów*a świata (za przeproszniem), które jest, a będzie niestety jeszcze większe...

Inter staje się małym trybikiem ekonomiczno-politycznej, pseudo-tolerancyjnej ekspansji totalitaryzmu, tak się sprawy mają Panowie.

Niezależnie od tego czy się Wam to podoba czy nie.

Z szacunkiem, kto kocha piłkę, tę prawdziwą, kopaną, na trawie... z pewnością się ze mną zgodzi.

Drago194

Drago194 5 czerwca 2020 | 01:35   

xDDDDDD

PasywnoAgresywny

PasywnoAgresywny 5 czerwca 2020 | 06:30   

A ja myślałem, że to tylko memy a oni istnieją naprawdę...

szpula

szpula 5 czerwca 2020 | 13:57   

Maesto oczywiście masz racje,ale czy jest sens tu o tym pisać....to jak grochem o ścianę :)

MAESTRO

MAESTRO 5 czerwca 2020 | 23:15   

Nie sądzę, że jest. Nigdy nie piszę, ale wyjątkowo uznałem, że tak zrobię. Tak dla kontry, bo kłamstwo jest ekspansywne, a powtórzone sto razy... jeszcze ktoś pomyśli, że wszyscy tak myślą i włączy się mimikra. Ale nie o komfort tu chodzi. Ludzie są podatni, zwłaszcza Ci bez własnego zdania, a z odmiennymi zdaniami trzeba się skonfrontować, co zmusza do myślenia. A nóż choć jedna osoba się nad tym zastanowi to będzie warto.

Tak czy inaczej kiedyś trzeba będzie wybrać: Inter albo wolność. I warto wtedy o tym pamiętać.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich