Barca nie ma pieniędzy na Lautaro

4 czerwca 2020 | 23:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Śledząc codzienne rewelacje hiszpańskiej prasy, można było odnieść wrażenie, że Lautaro Martinez praktycznie jest już graczem Barcelony i pozostało nam jedynie oczekiwać na oficjalne potwierdzenie głośnego transferu. Rzeczywistość wydaje się być jednak zgoła odmienna. 

Piero Ausilio bardzo klarownie wytłumaczył status zawodnika na rynku. Dyrektor Interu nie wykluczył możliwości sprzedaży Argentyńczyka, lecz wyraźnie zaznaczył, że jego cena wynosi 111 mln euro i nie ma mowy o targowaniu się i ewentualnych zniżkach.

Tymczasem prasa regularnie zasypuje nas kolejnymi nazwiskami, które miałyby wpłynąć na zmianę postawy Nerazzurrich. Stanowisko włoskiego klubu wydaje się być jednak jednoznaczne, a Francesc Aguilar z Mundo Deportivo wieszczy rynkową porażkę Dumy Katalonii. Jego zdaniem, Barcelony zwyczajnie nie stać na sprowadzenie Lautaro Martineza, a próby szybkiego zarobku na niechcianych graczach nie przynoszą oczekiwanego efektu. 

Arturo Vidal, Ousmane Dembele czy Arthur Melo niechętnie odnoszą się do pomysłu zmiany barw klubowych, a bez dodatkowych funduszy Barca nie będzie mogła pozwolić sobie na transferowe szaleństwa. Czyżby prawdziwe okazało się przysłowie, że z dużej chmury mały deszcz? 

Źródło: Mundo Deportivo

Polecane newsy

Komentarze: 5

Drago194

Drago194 5 czerwca 2020 | 00:32   

Najpierw to niech barca do końca miesiąca wykombinuje 70 mln zysku kapitałowego a później niech się martwią o 111 na Lautaro.

KawaOpole

KawaOpole 5 czerwca 2020 | 01:55   

Zraszacze na łeb niech sobie włącza
Jak zostanie Lautaro,
Dojdzie Tonalli
I jakieś sensowne wahadła (Cancelo) to mamy naprawdę niezłe mercato

Matt1

Matt1 5 czerwca 2020 | 08:36   

Niech wykładają forsę, jeśli tak bardzo chcą. Nie ma taryfy ulgowej. Il Toro powinien zostać. Wiadomo ze z niewolnika nie ma pracownika, ale Inter powinien być nieugięty jesli chodzi o kasę.

inter00

inter00 5 czerwca 2020 | 10:33   

Zamiast wciskać wszystkim graczy do transakcji mogliby ich po prostu sprzedać, ale nie? Po co? Tak to albo 111 mln albo wara.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich