Cavani podejmie decyzję w sierpniu

5 czerwca 2020 | 16:47 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Potwierdzenie transferu Mauro Icardiego było jednoznacznym sygnałem wysłanym w kierunku Edinsona Cavaniego. Czas doświadczonego Urugwajczyka w Paryżu dobiegł końca, więc w najbliższym mercato czeka go zmiana barw klubowych.

Wśród klubów zainteresowanych darmowym transferem napastnika znajduje się m.in. Inter Mediolan. Nerazzurrich odstraszają nieco wygórowane żądania finansowe piłkarza, lecz strony są podobno skłonne do negocjacji. Na ostateczną decyzję popularnego Matadora przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać. 

Cavani miał zakomunikować wszystkim zainteresowanym, że zamierza skupić się obecnie wyłącznie na przygotowaniach do sierpniowych gier w Lidze Mistrzów, gdzie PSG nadal ma szansę na końcowy triumf. Dopiero po zakończeniu zmagań na arenie międzynarodowej, 33-latek dokona wyboru. 

Poza Interem, wśród klubów zainteresowanych pozyskaniem Urugwajczyka wymienia się m.in. Atletico Madryt, Newcastle United, a także kluby z MLS, a także ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. 

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00 5 czerwca 2020 | 17:24   

Za jego pensje można podnieść pensje Lautaro, Brozo i jeszcze jednego zawodnika, żeby zadowolić obie strony. Wybór powinien być oczywisty.

ImarhilHT

ImarhilHT 5 czerwca 2020 | 18:06   

Zrozum, że Martinez nie chce zostawać w Interze na dłużej. On marzy o trofeach, o Barcelonie. Choćbyśmy mu i 20 mln zaoferowali to zdania nie zmieni

inter00

inter00 5 czerwca 2020 | 18:41   

Bazuję na wypowiedziach jego agenta i ludzi związanych z jego środowiskiem. Ale jak już siedzisz w głowie Lautaro to weź może biografię napisz a nie wylewasz tu swoje wypociny.

2osiem

2osiem 5 czerwca 2020 | 18:53   

Nie ma ani jednej wypowiedzi Lautaro, w której choćby zająknął się, że rozważa pozostanie w Interze, wygranie tu czegoś, odciśnięcie swojego piętna. Teraz zastanów się czemu. Czemu zawodnik w całej tej lawinie plotek nie da choćby jednego sygnału, że jest mu w Interze dobrze i chciałby tu zostać. No właśnie temu... (edycja 2020.06.05 18:54 / 2osiem)

Rahi

Rahi 5 czerwca 2020 | 19:18   

Obserwuję profil Marginesa na pejsbuku i czasem jak coś wrzuci to zazwyczaj w koszulce Interu. Niemniej nie odciął się od transferu. Pewne, że chce ze sterydziarzem jeszcze cos pograć. Co do pensji Cavaniego, skoro blackthiefsmatter dostał 7, urugwajczyk też powinien. Tak samo Icardi swego czasu. (edycja 2020.06.05 19:26 / Rahi)

Patryk7

Patryk7 7 czerwca 2020 | 08:27   

W przypadku odejścia Lautaro z Interu wolałbym, żeby przyszedł do nas jakiś młodszy zawodnik. Powinniśmy skupić się na poszukiwaniu młodych, perspektywicznych zawodników takich jak El Toro zamiast ściągać przereklamowanych, starszych piłkarzy żądających nie wiadomo jakich pieniędzy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich