Wanda Icardi: Chcieliśmy zostać w Paryżu

12 czerwca 2020 | 10:29 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Mauro Icardi przeniósł się do PSG za mniejszą kwotę, niż ustalona na początku jego wypożyczenia do francuskiego giganta. Wiele mówiło się o przyczynach, dla których Inter zgodził się wypuścić Argentyńczyka za cenę niższą, niż ustalona wcześniej. Głos w tej sprawie zabrała agentka piłkarza.

Paris Saint Germain przejęło niedawno kartę Mauro Icardiego za 50 mln euro plus bonusy. To zdecydowanie mniej, niż oczekiwali początkowo Nerazzurri, którzy w momencie samego wypożyczenia ustalili kwotę odstępnego na 70 mln euro. Dziennikarze w różnoraki sposób próbowali tłumaczyć postępowanie działaczy z Mediolanu, a głos w tej sprawie zabrała własnie reprezentantka zawodnika, która potwierdziła dążenie do finalizacji transferu ze strony obojga małżonków.

- Daliśmy już słowo. Klub wiedział o naszym zamiarze pozostania w Paryżu. Być może to było warunkiem zakończenia sprzedaży w środku pandemii - powiedziała Wanda Icardi w rozmowie z Gente.

Źródło: psgtalk.com

Polecane newsy

Komentarze: 16

darek_91

darek_91 12 czerwca 2020 | 13:57   

(edycja 2020.06.15 09:50 / Paweł Świnarski)

darek_91

darek_91 12 czerwca 2020 | 14:00   

Nadal mnie szarpie :(

darek_91

darek_91 12 czerwca 2020 | 14:00   

Chyba musze isc do lekarza xD

darek_91

darek_91 12 czerwca 2020 | 14:01   

Zdecydowanie Darku.

darek_91

darek_91 12 czerwca 2020 | 14:01   

Nie inaczej Darku.

darek_91

darek_91 12 czerwca 2020 | 14:02   

Dzwon i idz Darku. Nie czekaj.

darek_91

darek_91 12 czerwca 2020 | 14:02   

Ok.

inter00

inter00 12 czerwca 2020 | 14:25   

Jakby kluby się nie dogadały to w dupę mogłaby wsadzić to swoje słowo.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 12 czerwca 2020 | 16:06   

Panie Darku (czy też Panowie Darkowie - nie chcę umniejszać roli pozostałych osobowości) nie pomogę z edycją, moderacja postów jest tylko i wyłącznie w gestii Pawła (Redaktora Naczelnego). W razie czego można samemu zgłosić swój własny post, jak do tej pory widziałem tylko jeden taki przypadek na naszej stronie... ale zawsze to jakieś wyjście :)

timon

timon 12 czerwca 2020 | 19:23   

Chyba raczej chcieli go wypchnąć byle tylko nie wracał

KawaOpole

KawaOpole 12 czerwca 2020 | 22:44   

Hej Darek wiesz czy Darek juz doszedł do siebie?

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 13 czerwca 2020 | 07:35   

Powodzenia Maurito. (edycja 2020.06.13 07:36 / SINDBADSZYDERCA)

darek_91

darek_91 13 czerwca 2020 | 08:47   

Witam tu Darek. Wlasnie wrocilem z Darkiem od lekarza psychiatry, została stwierdzona choroba nieuleczalna. Przykro mi...

KawaOpole

KawaOpole 13 czerwca 2020 | 11:28   

Ale jeden z Darków jest tylko chory czy wszyscy?
Dziś będzie spora dawka lekarstwa pigułka czarno - niebieskie

Odstaw niebieskie :D

darek_91

darek_91 13 czerwca 2020 | 13:08   

Oglądałeś kiedyś film Ja Irena i Ja? Mniej wiecej tak to wyglada xD Niestety...