Najważniejsza wygrana Mourinho

15 czerwca 2020 | 22:50 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Rok 2020 mija pod znakiem dziesięciolecia triplety Interu. Nie brakuje zatem wspomnień piłkarzy występujących wówczas w ekipie Nerazzurrich, a przede wszystkim architekta tego historycznego sukcesu, Jose Mourinho. 

- Nie chodzi tylko o niesamowitą tripletę. Chodzi też o to, jak świetne relacje miałem z piłkarzami, właścicielem klubu i całym sztabem ludzi z którymi współpracowałem. Tripleta z Interem była jak perfekcyjnie ułożone puzzle. To były dla mnie niezapomniane przeżycia. Czułem się wtedy bardzo szczęśliwy - powiedział Portugalczyk w wywiadzie dla chińskiego Hupu.com. 

- Jeżeli miałbym wybrać moje największe zwycięstwo w karierze, to byłby dwumecz w półfinale Ligi Mistrzów z Barceloną w 2010 roku. To było coś więcej niż tylko piłka nożna. W jednym momencie poniosłem wtedy porażkę, w rewanżu, ale i zwycięstwo w finalnym rezultacie. Moja drużyna wykazała się wtedy ogromnym zgraniem i charakterem - dodał Jose Mourinho.

Były szkoleniowiec Interu opowiedział ostatnimi czasy także o grupie na komunikatorze internetowym, na której codziennie rozmawia z ekipą z Meazza sprzed 10 lat. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich