Vidal namawiany na Brazylię

22 czerwca 2020 | 23:26 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Gościem ostatniej audycji Fox Sports był Gonzalo Fierro, chilijski piłkarz i ex-zawodnik brazylijskiego Flamengo. Tematem przewodnim rozmowy była przyszłość jego rodaka, Arturo Vidala, którym zainteresowany jest także Inter. 

Fierro opowiadał o tym, iż stara się przekonać zawodnika Barcelony, aby na koniec kariery spróbował swoich sił w ekipie z Rio de Janeiro.

- Jesteśmy z Arturo przyjaciółmi, często rozmawiamy na WhatsAppie. Znamy się od czasów Colo-Colo. Rozmawiamy po każdym jego meczu - powiedział Gonzalo Fierro. 

- Chciałbym go zobaczyć we Flamengo. Tutaj by mu się dobrze powodziło. Vidal jest oddany temu co robi. Byłby szczęśliwy, jeżeli zobaczyłby, jak wygląda piłka poza Europą. W Ameryce Południowej jest większa pasja do futbolu. W Brazylii jest więcej kibiców, a piłka budzi większe emocje. Rozgrywki są konkurencyjne. Gdyby Arturo dołączył do Flamengo, miałby tu takiego przyjaciela jak na przykład Rafinha - dodał gracz AC Colina. 

- Flamengo to klub, w którym każdy chce grać. Znam ten klub, fanów, miasto. Wprowadziłbym tu Vidala - zakończył Gonzalo Fierro.

Chilijczyk był jednym z faworytów do zasilenia Interu podczas zimowego mercato. Temat transferu Vidala wraca jednak jak bumerang. 

 

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

banikowy

banikowy 22 czerwca 2020 | 23:37   

Niech idzie w pizdu bo już mam dość ciągłej dywagacji czy przyjdzie.

inter00

inter00 23 czerwca 2020 | 00:08   

Nie wiem co Conte w nim widzi, jak dla mnie im dalej z nim tym lepiej.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich