Kluczowe dni w kwestii Tonalego

23 czerwca 2020 | 22:35 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Inter przyspiesza w sprawie pozyskania pomocnika Brescii, Sandro Tonalego. Jak donosi CalcioMercato.com, transfer młodego zawodnika Jaskółek może zostać przyklepany nawet do końca czerwca.

CEO Interu, Beppe Marotta, oraz dyrektor sportowy, Piero Ausilio, są już po kolejnej rozmowie z włodarzami Brescii. Nerazzurri liczą się z tym, że będą musieli zapłacić za Tonalego około 50 milionów euro, podczas gdy wcześniej planowali wydać do 35 milionów. Wyższa kwota nie będzie jednak przeszkodą dla Mediolańczyków. W transfer nie zostanie włączony żaden zawodnik czarno-niebieskich.

Interiści umówili się na spotkanie z właścicielem Jaskółek, Massimo Cellino. Obie strony mają się widzieć w ciągu najbliższych dni, a intencją przedstawicieli Nerazzurrich będzie sfinalizowanie przenosin zawodnika. Przypomnijmy, iż Inter ustalił już z Sandro Tonalim warunki personalne. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 23 czerwca 2020 | 22:38   

Zrobić jak z Barella i po sprawie.

shakurspeare

shakurspeare 23 czerwca 2020 | 23:28   

Ceo jest antonello. Marotta to dyrektor sportowy

banikowy

banikowy 24 czerwca 2020 | 09:52   

Proponuję zakupić kartę za ok 30 milionów i wypożyczyć go na rok.
Obniżyłoby to cenę jego transferu a jednocześnie mielibyśmy pewność że się ogrywa i zdobywa niezbędne dla niego doświadczenie.

boxingdivision

boxingdivision 24 czerwca 2020 | 10:24   

@shakurspeare - Marotta też ma tytuł CEO, tyle że dept. sportowego. Ausilio do dyrektor sportowy. Antonello to Dyrektor Generalny, w sumie też CEO. To taki tytuł gdzie może go mieć zarówno manager jak i prezes.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich