Muslera: Godin musi grać regularnie

24 czerwca 2020 | 10:01 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Diego Godin zakomunikował ostatnio chęć kontynuowania przygody z Interem Mediolan. Urugwajczyk przegrywa ostatnio z młodym Alessandro Bastonim, lecz nadal widzi dla siebie miejsce w zespole trenera Conte.

Nieco inne zdanie na temat klubowych kłopotów rodaka wygłosił niedawno Fernando Muslera. Golkiper reprezentacji Urugwaju zasugerował, że Godin może poszukać sobie nowego pracodawcy:

- Nie wiem dokładnie, co dzieje się z Diego w Interze, lecz jest wyraźnie zmartwiony. To filar drużyny narodowej i musi grać regularnie. Jestem pewien, że jego sytuacja zostanie wkrótce rozwiązana.

Muslera zabrał także głos w sprawie Edinsona Cavaniego:

- Nie rozmawiałem z Edim o jego przyszłości, ale nie mam wątpliwości, że wkrótce znajdzie świetny zespół i udowodni swoją wartość.

Źródło: Tirando Paredes

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 24 czerwca 2020 | 11:22   

Zdecydowanie zjadły go oczekiwania, oczekiwano od niego cudów a logicznym było że będzie musiał się dostosować do ligi, kraju i poznać zespół. Popełniał błędy, jednak grał bardzo solidnie co dla dziennikarzy i kibiców było rozczarowaniem bo chcieli żeby grał jak w Atletico. Mam nadzieję że zostanie, trzymam za niego mocno kciuki że pokaże wszystkim że jest profesorem na swojej pozycji.

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 24 czerwca 2020 | 11:45   

Druga sprawa, że mało kto spodziewał się takiego wejścia Bastoniego.

master

master 25 czerwca 2020 | 12:31   

problem jest raczej inny... z trójki obrońców to przegrywa on walkę tylko ze Skriniarem i De Vrijem co akurat nie jest dziwne, problemem jest to, że to jego potencjalen pozycje, przesunięcie Skriniara albo Godina na lewą stronę z w bloku trzech środkowych powoduje znaczącą obniżkę potencjału tych grajków i tam Bastoni gra od nich bardziej naturalnie. Godin jest zmiennikiem Skriniara na prawej stronie ot cała filozofia.

Bastoni (Skriniar), De Vrij (Ranocchia), Skriniar (Godin) tak wygląda zestawienie środkowych wraz ze zemiennikami.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich