Tylko remis i aż remis? Fatum Sassuolo trwa

24 czerwca 2020 | 18:39 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje4 min. czytania

Za nami beznadziejna, ale mimo wszystko wygrana pierwsza połowa meczu z Sassuolo. W drugiej natomiast był prawdziwy rollercoaster! Karny dla przyjezdnych, bramka Valero, szybka odpowiedź ekipy De Zerbiego, a na koniec wykluczenie Skriniara. To był szalony mecz na remis.

PRZEBIEG MECZU:

2' Berardi sfaulował Bastoniego
4' GOL! Błąd defensywy Interu. Caputo pewnie trafił do bramki Nerazzurrich.
12' Dośrodkowanie Biraghiego do Sancheza, ale ten pocelał piłkę obok bramki.
14' Chiriches nieprzepisowo potraktował Lukaku. Rzut wolny dla Interu. Biraghi zagrał krótko z Sanchezem, a następnie oddał strzał, który wybronił Consigli.
17' Groźna kontra Sassuolo. Bastoni był w opałach, ale finalnie Berardi popełnił błąd i Nerazzazurri przejęli piłkę.
23' Rogerio sfaulował Mosesa, za co otrzymał żółtą kartkę.
24' Rzut wolny dla Interu. Dośrodkowanie Biraghiego nie przyniosło jednak oczekiwanego efektu.
25' Faul Skriniara na Djuriciciu. Obrońca z Mediolanu zobaczył żółty kartonik.
27' Sassuolo nie wykorzystało rzutu rożnego.
29' Rogerio ponownie z ostrym faulem. Tym razem jednak sędzia go oszczędził.
31' Gagliardini faulował Djuricicia.
32' Rzut rożny dla Sassuolo. Piłkę pewnie złapał Handanović.
33' Moses trzykrotnie podjął próbę dośrodkowania i trzykronie zakończyło się to niepowodzeniem.
34' Strzał Berardiego z dystansu.
40' Karny dla Interu. Skriniar został faulowany przez Bogę.
41' GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Ro-me-lu! Lu-ka-ku! Belg był bezbłędny i wykorzystał jedenastkę.
44' Bastoni "zarobił" beznadziejną kartkę za zablokowanie bramkarza Sassuolo.
46' GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Biraghi zagrał z Sanchezem, który wypuścił kolegę na wolne pole i ten mógł trafić do bramki rywali.

46' Kiriakopoulos zmienił Rogerio.
48' Faul na Sanchezie. Rzut wolny dla Interu. Biraghi ponownie zmusił bramkarza do wysiłku.
51' Gagliardini podjął próbę strzału z dystansu, ale czujnie w bramce zachował się Consigli.
52' Strzał z dystansu Kiriakopoulosa.
54' De Vri wszedł w miejsce Ranocchi.
58' Zmiany w ekipie gości.
61' Świetne podanie Skriniara do Lukaku, który samotnie wyszedł z kontrą. Finalnie nic z tego nie wyszło.
62' Podwójna zmiana w Interze. Agoume i Martinez zmienili Eriksena i Sancheza.
63' Pierwsza akcja duetu LuLa! Martinez podał do Lukaku, który oddał strzał. Consigli zdołał odbić piłkę, na którą Gagliardini, który z trzech metrów trafił... w poprzeczkę.
75' Defrel z dystansu, ale niecelnie.
75' Ponownie podwójna zmiana. Young i Candreva zmienili Biraghiego i Mosesa.
79' Magnani wszedł w miejsce Chirichesa.
80' Young sfaulował w polu karnym Muldura. Sędzia podyktował rzut karny.
81' GOL! Berardi wykorzystał jedenastkę, mimo że Handanović dobrze odczytał intencje rywala.
84' Lautaro oddał strzał, bramkarz wybił piłkę pod nogi Lukaku, ale Belg, mimo że trafił do bramki Sassuolo, był na spalonym.
85' Rzut wolny dla Nerazzurrich po faulu na Youngu.
86' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Borja Valero! Rzut wolny dla Interu, Candreva dośrodkowywał, akcję na dalszym słupku skutecznie zamkną Va-le-ro!
88' Kontra Interu. Candreva trafił prosto w bramkarza przeciwników.
88' Groźna akcja Sassuolo. Handanović świetnie w polu bramkowym.
89' GOL! Obrona Interu ponownie zaspała. Magnani doskonale wykorzystał pozycję.
92' Rzut wolny dla Sassuolo. Gagliardini wybił piłkę.
93' Faul Skriniara, który dostał drugą żółtą kartkę. Obrońca musiał opuścić boisko.
94' Koniec spotkania.

Inter - Sassuolo 3:3 (2:1)
4' Caputo
41' Lukaku (k)
46' Biraghi
81' Berardi (k)
86' Borja Valero
89' Magnani

Inter (3-4-1-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 13 Ranocchia (54' 6 de Vrij), 95 Bastoni; 11 Moses (75' 87 Candreva), 5 Gagliardini, 20 Borja Valero, 34 Biraghi (75' 15 Young); 24 Eriksen (62' 32 Agoumé); 9 Lukaku, 7 Sanchez (62' 10 Lautaro).
Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 2 Godin, 18 Asamoah, 23 Barella, 30 Esposito, 31 Pirola, , 33 D'Ambrosio.
Trener: Antonio Conte.

Sassuolo (4-2-3-1): 47 Consigli; 17 Muldur, 21 Chiriches (79' 32 Magnani), 31 Ferrari, 6 Rogerio (46' 77 Kiriakopoulos); 4 Magnanelli (58' 73 Locatelli), 14 Obiang; 25 Berardi, 10 Djuricic, 7 Boga (66' 27 Haraslin); 9 Caputo.
Ławka rezerwowych: 56 Pegolo, 64 Russo, 13 Peluso, 18 Raspadori, 23 Traore, 35 Piccinini, 68 Bourabia.

24 czerwca 2020 | 18:44

O mój Panie jakie dramatyczne zestawienie lini pomocy. Cieszy w końcu że Sanchez dostał szansę od 1 minuty. Forza Inter po 3 pkt!!!

24 czerwca 2020 | 18:47

Mam nadzieje że dziś w końcu zagra Godin i DD żeby odpoczęli obrońcy i przy dobrym wyniku może ściągnęłoby się Lukaku. Jedno jest pewne, walczymy o 3 pkt!!!

Kwaszczorz

Kwaszczorz

No no bardzo odważnie. Chociaż pomoc to masakra ale cieszy sanchez. Dobrze że w razie czego jest te 5 zmian

24 czerwca 2020 | 20:06

Dlaczego Gagliardini wciąż jest w zespole nie wiem... totalna padaka, już od tak dawna z Sassuolo jest problem to mogliby trochę ich bardziej taktycznie podejść, piach

24 czerwca 2020 | 20:24

Gagliardini i Bastoni niech lepiej zostaną już w szatni.

24 czerwca 2020 | 20:30

Oczy krwawią. Brak widzów tylko potęguje katorgę oglądania takiego Interu. Za mało kreatywności i dokładności, a za dużo drewna i hamulcowych. Skriniar dawał więcej w ofensywie niż Borja i Gagliardini z wahadłowymi razem wzięci. Pozytyw to możliwość dokonania 5 zmian. Conte powinien już w przerwie z kilku skorzystać.

brujo666

brujo666

24 czerwca 2020 | 20:36

1 połowa to dno totalne w wykonaniu Interu no ale paradoksalnie prowadzimy. Skoro potrafimy zagrać 1 połowę koncertowo a drugą fatalnie, to po przerwie powinno być dobrze

vnm

vnm

24 czerwca 2020 | 20:38

Cóż z tego że wystawia Sancheza skoro w pomocy niema nikogo kto mógłby coś do przodu zagrać. Biraghi to szkoda mowic, nie potrafi nic dośrodkować czy dryblować. Strasznie to wygląda. Mam nadzieję że Conte teraz zrobi zmiany co by 2 połowa wyglądała jak te zawsze lepsze pierwsze i zrobimy 5:1

brujo666

brujo666

24 czerwca 2020 | 21:01

Gagliardini to od dziś mój idol. Beczka śmiechu

24 czerwca 2020 | 21:30

Mam zGagę po tym meczu - tyle w temacie.

banikowy

banikowy

24 czerwca 2020 | 21:31

Każdy, nie licząc Gagi, kto wszedł dziś na boisko dał jakiś impuls, coś pozytywnego.
Gagliardini zawalił dziś dwie bramki i nie trafił z 5 (?) metrów.
Nie sądzę żebyśmy bili się o Scudetto ale ten mecz należało wygrać.
Dlaczego Gagliardini zagrał cały mecz, tego nie wie nikt.

kretos

Niech ten gagliardini mi się nie pokazuje na oczy... nigdy tyle nie nawkurzalem się na jednego gościa co dzisiaj na niego... dramat

Kompromitacja Conte i kompromitacja Gagliardiniego. Najgorszy występ w tym sezonie w naszej drużynie, brawo Gaga. Ten gości nie powinien już więcej zakładać naszej koszulki bo nawet do Serie B się nie nadaje. A Conte za trzymanie go do końca meczu, za przeprowadzanie zmian TRADYCYJNIE w 80-tej minucie gdzie dawno pachniało wyrównaniem, powinien sobie wziąć duuuże dildo wsadzić do tyłka i wskoczyć dwa razy dupą na krzesło. Tyle mam o nich do powiedzenia (edycja 2020.06.24 21:42 / castillo20)

Do końca sezonu to już możemy grać zawodnikami z Primavery ha ha ha Tym panom już dziękujemy i mam nadzieję że ktoś wreszcie pójdź po rozum do głowy i pozbędzie się 70% tych szmatlawcow bo szkoda na nich oczu ❗❗❗❗

Wisnia_pl

Wisnia_pl

24 czerwca 2020 | 21:37

Żenada gra, żenada wynik, żenada Gaga, żenada Conte. Oto co można o tym meczu powiedzieć.

biegaj141

biegaj141

24 czerwca 2020 | 21:41

Tak jak mówiłem Conte to żaden cudotwórca zwłaszcza za takie pieniądze. Z takimi piłkarzami Spal na pewno maiłby podobne rezultaty, a i tak mu płacimy. Gadacie na Birghiego a wolę jego wychowanka od Younga emeryta. Trzeba walczyć do końca o 2 miejsce bo to wydaje mi się nadal jest możliwe

Czy ktoś coś ostatnio mówił o słabszych, drugich połowach?
Złe decyzje Conte, od wyjściowej 11., do zmian. Choć z drugiej strony, przy rozebranym środku nie ma z czego wybierać.
Pozłościłem się na Gagę i mi przeszło. Nie pierwszy raz widzę coś takiego. Idzie się przyzwyczaić do tego przegrywu. (edycja 2020.06.24 21:44 / nwk)

vnm

vnm

24 czerwca 2020 | 21:42

Nie mam kurwa już powoli siły do tej drużyny i Conte. Co to wogóle były za zmiany?

24 czerwca 2020 | 21:43

Spaletti wróć!

24 czerwca 2020 | 21:45

Takimi zawodnikami nic nigdy nie wygramy. Moses wiecznie nabija plecy przeciwnika, Ranocchia zgubiony, Bastoni wieczne błedy, Biraghi ma tylko dobrą lewą noge i wykorzysta ją raz na rundę. Gagliardini, to już osobna sprawa. Jakim cudem on dalej gra w Interze? Mam nadzieje, że to był jego ostatni mecz.

Jak doda sie do tego problem w rozegraniu od tyłu, Skriniar bez formy + pojedyńcze problemy i kontuzje, to nie ma się co dziwić. Może też Conte i Marrota wreszcie przemyślą pewne sprawy.

Aneta Dorotkiewicz

24 czerwca 2020 | 21:50

Żenada... Jakie fundamenty? Jaka ciężka praca? Jakie zaangażowanie? Ja tu nic takiego nie widziałam. Rozumiem, że wyszliśmy prawie drugim zespołem, ale jakimś cudem był karny, był gol Lukaku, była bramka Biraghiego. W drugiej połowie zamiast budować przewagę, to graliśmy na styku. No i oczywiście w naszym interowym stylu musieliśmy frajersko zremisować. Personalnie do każdego można się przyczepić, ale Gagliardini powinien już się pakować. Natychmiast! Dno piłkarza. Już nawet Borja się trochę przydał... i Biraghi. Eh! Ja przez nich osiwieję.

Porażka na konto Conte. Gość zarabia 11 mln euro rocznie i w 60 min zestawia pomoc Borha-Gagliardini-Aguome... Ściągając Eriksena a mając na ławce chociaż Barelle... Chciał najmniejszym nakładem sił wygrać i ma za swoje :) mówię wam, ta przygoda z Conte odbije się kolejnym kryzysem na kilka lat bo wszystko jest kupowane do 352

vnm

vnm

24 czerwca 2020 | 21:52

Ale ja nie rozumiem, że jak trzeba było rotować składem w pierwszej połowie sezonu to nakurwiał ta samą 11 dwadzieścia meczy z rzędu. Teraz jak gramy 3 mecz po przerwie to wystawia coś takiego? O co tu chodzi? Czy naprawdę wszyscy byli tak zmęczeni że nie mogli wyjść na sasuolo? Skoro nie ma brozo to czemu barella siedzi? Skoro DeVrij jest sprawny to co tam kurwa robi Ranokia. Idę obejrzeć na wspólnej bo się zdenerwowałem.

24 czerwca 2020 | 22:00

wybawicielu Antonio, nic się nie stało, oj conte nic się nie stało....

24 czerwca 2020 | 22:01

Skład wyjściowy jestem w stanie zaakceptować, przecież nawet Sassuolo dokonało aż 7 zmian w porównaniu do meczu z Atalantą. Nie rozumiem jednak zmian Conte, dlaczego nie zdjął tego Gagliadiniego, który ewidentnie po tym pudle był mocno zesrany i do końca meczu pozostawał elektryczny? Dlaczego wprowadza jakiegoś szczyla przy tak niepewnym wyniku zamiast dać tego Barellę? Jestem przekonany, że to by wystarczyło by załatwić sprawę i dowieźć 3 punkty do końca, a tak zostaliśmy do końca meczu bez środka pola...
Tyle razy traciliśmy punkty we frajerski sposób, ale dzisiaj to było już jakieś apogeum, jak można tracić bramki w ten sposób?? Normalny zespół spokojnie dowiózł by 3 punkty do końca, ale tu jest oczywiście seria wylewów XD
Na mały plus jedynie Lukaku, Sanchez i mimo czerwonej kartki Skriniar, bo bez niego to byśmy przegrali i to kilkoma bramkami.

24 czerwca 2020 | 22:09

Dno i 3m mułu. Na temat Gagliardiniego powiem tylko że trzeba go eksterminować na jakąś wyspę, zamknąć w labiryncie i niech robi za Minotaura, dorobi jako atrakcja turystyczna i przynajmniej o gościu już nigdy nie usłyszymy. Przed meczem byłem pozytywnie nastawiony, martwiły mnie tylko osoby Żaby i Gagliardiniego, stwierdziłem że reszta powinna w miarę dać sobie radę. Taki chuj. Bastoni myślami gdzie indziej i razem z Żabą wybiegali z obrony i powstawały ogromne luki, w skrócie pornografia w ich wykonaniu. Moses to tylko bieg i wrzutka, to już lepiej było Lazaro zostawić, młodszy i przynajmniej my mamy jego kartę. Ogólnie każdy dziś zagrał poniżej oczekiwań, coś nie trybiło. Ale ta porażka to wina po prostu Conte, trzeba to powiedzieć głośno. Chciał wystawić skład żeby ważniejsi gracze odpoczęli i ja to rozumiem, sam chciałem takiego rozwiązania. Ale nie wystawiać rezerwy!!!!! Nie mam pojęcia co się dzieję z Godinem, nie pojmuję czemu Conte trzyma go na ławce widząc co wyprawia Bastoni. Mamy 3 pomocników kontuzjowanych? Zamiast wystawiać Gagliardiniego którego gra to farsa (już z Sampą to pokazał) można przesunąć Skriniara do pomocy, a do obrony dać Godina lub DD, przecież w reprezentacji tam gra i idzie mu całkiem dobrze. Ten mecz dobitnie pokazał że musimy mieć zmienników, i trenera który zmienia a nie betonuje taktykę i skład do 60 min.

24 czerwca 2020 | 22:14

Widocznie Conte miał uzasadniony powód by Nikoś nie grał w tym meczu. A Gaga...słaba forma + zły dzień + brak szczęścia. Nie bądźmy tak ultrakrytyczni.

24 czerwca 2020 | 22:25

a szczerze mówiąc też mi sie kiedyś takie pudło trafiło, wystarczy się podpalić i źle ułożyć stopę i dzieje się samo - strzał z pierwszej piłki gdy piłka leci w twoją stronę, piłka odbija się od twojej źle ułożonej bokiem ku górze stopy i dupa.

darek_91

darek_91

24 czerwca 2020 | 22:27

Panowie. Sezon jest skonczony. I skonczcie plakac. Miliony wyrzucone na ta chwile w bloto. Conte nie zrobil zadnego postępu w rozwoju druzyny dodatkowo druzyna sie męczy w jego stylu gry a nie którzy zawodnicy jak Skriniar notuja regres rozwoju. Dramat. Poziom Spaletiego o ile nie gorszy.

kretos

kretos

24 czerwca 2020 | 23:03

Lambert gitara, ale tu jest chłop, który nie robi nic innego w życiu tylko gra w piłkę, bierze za to grube siano. Nie tylko nie strzelił takiej patelni, ale zawalił trzecią bramkę i to co ogólnie grał, to jest jeden wielki dramat... zero jakiejś chęci, zero pomysłu, bezpieczne podania do tyłu, jak stracił piłkę to machał rękami i próbował ściemniać, że nie przepisowo mu piłkę zabierali... Dla mnie cały mecz to skandal w jego wykonaniu

24 czerwca 2020 | 23:12

Meczu nie oglądałem ale z tego co piszecie to nic nie straciłem. Jedyne co mogę wyjaśnić to pytanie vnm, na początku sezonu grali mecze co tydzień teraz jest maraton spotkań co 3 dni , wtedy byli w rytmie meczowym po przygotowaniach, teraz są po przerwie 3 miesięcznej i rozbracie z piłką przez większość tego czasu, wtedy krytykowaliście go, że nie rotuje teraz zaczął rotować i też krytykujecie więc zdecydujcie się. Co do Gagi to już w meczu Sampdorią był najsłabszy też nie wiem o co biega, że on nadal gra... miejmy nadzieję, że pozbędą się go w tym okienku. Dramat tym razem się nie udało na styku wygrać, musimy pewniej podchodzić do każdego meczu.

24 czerwca 2020 | 23:17

i doceńmy przyzwoite wejście Agoume

hawk247

hawk247

24 czerwca 2020 | 23:25

Tak na chłodno już teraz, to nic w tym meczu nie wychodziło. Nawet Handa, wg mnie najlepszy bramkarz Serie A nie broni żałosnego karnego Berardiego, który nie ma prawa wpaść jeśli bramkarz się nie rzuca. Gagliardini poniżej krytyki, nie ma czego szukać z taką „klasą” piłkarską, sytuacja sam na sam z pustą bramką z dwóch metrów bez komentarza, wstyd i kompromitacja. Wszyscy bezzębni w ataku, 89 minuta strata nikt nie pressuje, nikomu nie zależy, już przecież nie ma co się bronić bo dobrze wiemy że 1 pkt to jak nic. Nawet ta sytuacja Lukaku gdzie gol ze spalonego wkurza. Mimo, że bardzo go cenię i uważam że ratuje nam dupsko w tym sezonie, on nie może po każdej nieudanej sytuacji czy to jego czy to kolegi z zespołu łapać się za głowę i zostawać na spalonym tylko od razu cofać się i liczyć na podanie/łatwą dobitkę. Skriniar bez sensu złapał tę żółtą na początku meczu, pomoc i obrona leżały dzisiaj, naprawdę jak już pisałem wcześniej, to nieprawdopodobne, że kolejny raz męczymy się z Sassuolo, kompletnym średniakiem, i u siebie i na wyjeździe. To nie jest przecież normalne, trzeba kurde szpiegów i tajnych agentów wysłać tam i dzień i noc patrzeć na nich i przygotowywać taktykę na mecze z nimi. Jeśli mamy się liczyć w walce o scudetto, takich potknięć,, takiej gry i takich zawodnikow jakich mamy niestety w większości w składzie trzeba się pozbyć i wypierdolić na zbity pysk. Najbliższe okienko kluczowe, zwłaszcza jeśli chodzi o wahadła, które muszą być najważniejszym punktem zespołu a w tej chwili mistrzowie jakich mamy na tej pozycji to: Biraghi, Moses,Lazaro,Candreva,Asamoah. Wydaje mi się, że mówi to wszystko o nas. Albo zmiana formacji, albo dużo nowych zawodników (co i tak jest potrzebne koniecznie).

vnm

vnm

25 czerwca 2020 | 01:17

Luk, owszem nie byli po 3 miesięcznej przerwie ale też grali co 3-4 dni bo graliśmy ligę, puchar i lm. Nie krytykuje go za rotację w składzie. Nie podoba mi się skład jaki wystawił. Mając dobrych i zdrowych zawodników na ławce. wystawił takich jak Gaga i Ranokia. Zawsze byłem za Conte bo start mieliśmy świetny a w lm naprawdę trudnych rywali ale teraz najzwyczajniej odpłynął. Chłop ma 5 zmian w meczu i może 50% zawodników z pola zmienić w meczu. Zacząć najsilniejsza paka, zrobić 3:0 i wtedy wpuścić zmienników. Toż to Sasuolo a nie Barca.. Zobacz jak Ericsson gra i rozdaje piłki jak za nim jest ktoś ogarniety, tutaj prawie go nie było i jeszcze Conte go zdjął.

25 czerwca 2020 | 01:51

Nie można zwalać wszystko na Gagliardiniego no ale jak by trafił a powinien to zrobić to było by zapewne po meczu

25 czerwca 2020 | 07:15

vnm składu też nie rozumiem zwłaszcza Ranokię gdy miał Godina dostępnego. Miejmy nadzieję że szybko się Brozo wykuruje i wtedy z tego co piszecie Borka może dawać niezłe zmiany.... tak jak mówie meczu nie ogladałem, a rotacja jak dla mnie strasznie dziwna i zmiennicy w rotacji widocznie nie podołali.

25 czerwca 2020 | 07:27

Chłopaki się zgadali, postawili zakłady, żeby przerwę sobie odrobić, a my się tu spinamy...

cipcior

cipcior

25 czerwca 2020 | 07:56

Oj oj, walczymy o scudetto, zrozumcie !

Jak pisałem, że nie zasługujemy na scudetto to się głosy oburzonych odezwały, jak pisałem, że Conte to frajer to były głosy oburzenia. Fascynujecie mnie.

25 czerwca 2020 | 08:09

Jak nazywa się trenera swojej drużyny frajerem to raczej się nie jest się jej kibicem co najwyżej pozerem

cipcior

cipcior

25 czerwca 2020 | 08:24

Od samego początku twierdziłem, że dawanie takiej kasy temu gościowi to przegięcie. Może faktycznie przesadziłem z tym określeniem za co przepraszam ale zaczyna mnie trafiać od jakiegoś czasu jak widzę jego decyzje personalne. Przypominam, że kiedy był w juve to był wyszydzany. Chłop nie potrafi przyznać się do własnych błędów.

darek_91

darek_91

25 czerwca 2020 | 09:02

Maciej Pawul w samo sedno.

25 czerwca 2020 | 14:23

Wystarczy jak jedna formacja nie działa, to cała machina jest niesprawna. Tak było tego wieczoru, totalnie nie działał środek. Katastrofalny Gaga i Borja " Do Tyłu "Valero, atak nic nie dostawał, Eriksen również. Należało zrobić zmiany, ale nasz trener-kompromitacja zawsze musi czekać do 80-tej minuty.

25 czerwca 2020 | 18:31

Ja postanowiłem nie pisać komentarza na świeżo po meczu, bo zawierał by same przekleństwa i admin by go usunął.. 4 msc utrzymajmy i to trzeba będzie uznać za sukces :D