Stellini: Precyzja i opanowanie będą kluczowe

28 czerwca 2020 | 09:59 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Dziś wieczorem na ławce rezerwowych zabraknie zawieszonego Antonio Conte, więc w rolę pierwszego trenera wcieli się Cristian Stellini. Asystent wziął również udział we wczorajszej konferencji prasowej przed meczem z Parmą.

- To ważny mecz, który przychodzi po irytującym remisie z Sassuolo. Przeanalizowaliśmy ten mecz i mając cenne doświadczenie, postaramy się uniknąć popełnienia tych samych błędów przeciwko Parmie. Musimy być precyzyjni i opanowani pod bramką rywala, jeśli mamy odnieść zwycięstwo.

- W poprzedniej rywalizacji z Parmą sami stworzyliśmy sobie problemy, więc teraz musimy sprostać zadaniu. Potrzebujemy sprytu, aby dostrzec i wykorzystać szanse zachowując przy tym właściwe podejście przez całe spotkanie. Do każdego meczu należy podchodzić z osobna i potrzeba wielkiej pracy psychologicznej z graczami, ponieważ ten sezon jest dla wszystkich kompletnie nowym doświadczeniem.

- Bark Conte i Skriniara? Nigdy wcześniej nie musieliśmy radzić sobie bez obydwu. Trener będzie z nami współpracował aż do samego meczu, a motywacja pozostanie niezmienna.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich