Prawa Hakimi, lewa Gosens?

28 czerwca 2020 | 10:58 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Od nierealnego marzenia kibiców Interu po pierwsze poważne wzmocnienie na nowy sezon. Taką drogę przebył w ostatnim czasie Achraf Hakimi. Dziennik Tuttosport sugeruje, że Beppe Marotta nie powiedział jednak ostatniego słowa i teraz zamierza skupić się na obsadzie lewego wahadła.

Cel? Robin Gosens, który notuje znakomite liczby w barwach Atalanty i wydaje się wprost skrojony pod system gry stosowany przez Antonio Conte. Koszt transferu miałby wynieść w granicach 20-25 mln euro, lecz istnieje pomysł, aby w transakcji wziął udział także Sebastiano Esposito. Problem w tym, że Inter nie chce definitywnie pozbywać się utalentowanego napastnika, co może rodzić pewne problemy w negocjacjach.

Tuttosport wymienia też ewentualne alternatywy na wypadek niepowodzenia transferu Niemca. W tekście padają nazwiska Emersona Palmieriego, Marcosa Alonso, Juniora Firpo czy Filipa Kosticia.

Źródło: Tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 12

inter00

inter00 28 czerwca 2020 | 11:03   

Wcale bym się nie pogniewał jeżeli ściągnęli by Gosensa

Lambert

Lambert 28 czerwca 2020 | 11:13   

dawać go

banikowy

banikowy 28 czerwca 2020 | 11:34   

Brzmi bardzo ładnie ale czy to możliwe?

Snake

Snake 28 czerwca 2020 | 11:49   

On albo Kostic, niech dadzą na luz z Palmierim i Alonso.

wróbel1908

wróbel1908 28 czerwca 2020 | 11:50   

Ja bym jednak przed sprowadzeniem piłkarza z Atalanty dwa razy się zastanowił. Piłkarze którzy świetnie wyglądają w drużynie La DEA, odchodząc z Bergamo już tak różowo nie jest i zliczają regres formy

darek_91

darek_91 28 czerwca 2020 | 12:11   

wróbel1908 ma racje. (edycja 2020.06.28 12:11 / darek_91)

Lambert

Lambert 28 czerwca 2020 | 12:36   

nie każdy jest gagliardinim

wróbel1908

wróbel1908 28 czerwca 2020 | 13:06   

Nie tylko Gagliardini, Kessie Conti Spinazzola Cristante Caldara wszyscy ci odchodząc z Atalanty (czy jak Spinazzola wracając do swojego klubu bo do Atalanty był wypożyczony) z różnych powodów nie zrobili kariery poza Bergamo

darren

darren 28 czerwca 2020 | 13:48   

Jak za 20-25mln to też jestem za, więcej wart nie jest.

Klinsi64

Klinsi64 28 czerwca 2020 | 14:47   

@wróbel1908 3 z 6 piłkarzy których wymieniłeś załatwiły kontuzje,Kessie w Milanie statystycznie 2 sezony miał lepsze niż w Atalancie,więc chyba nie tak źle,Gaglię ściągnęliśmy gdy miał na liczniku 11 występów w Serie A,a Cristante po sezonie w którym strzelił 9 goli musiał zaliczyć zjazd.Inna sprawa,że obecna Atalanta została już pozytywnie zweryfikowana w CL,a sam Gosens po ewentualny przyjściu do nas wskakuje na pozycję na której tak świetnie sobie radzi,więc ryzyko wydaje się i tak mniejsze niż w przypadku innych przewijających się nazwisk...
Ps. apeluję o zrobienie czegoś z użytkownikiem darek_91

hawk247