Sanchez i Moses przynajmniej do sierpnia

29 czerwca 2020 | 22:01 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Jak donosi dziennikarz Gianluca di Marzio, Inter osiągnął finalnie porozumienie z Manchesterem United, dzięki czemu Alexis Sanchez pozostanie w Mediolanie przynajmniej do sierpnia. Najbliższe tygodnie na San Siro spędzi także Victor Moses.

Obaj piłkarze mają zagwarantowany udział we wszystkich pozostałych meczach Serie A. Nie wiadomo jednak, co będzie z Ligą Europy. Turniej odbędzie się w nietypowej formie w sierpniu.

Przedłużenie kontraktów na europejskie rozgrywki wchodzi w grę, jednakże w przypadku Mosesea nasuwa się pytanie, czy Inter będzie się o to starał. Jak twierdzi dziennikarz, ze względu na wyjątkowe okoliczności, niewykluczone że do gry zostanie dopuszczony Hakimi. Marokańczyk ma we wtorek podpisać umowę z ekipą Nerazzurrich.

Di Marzio zdradza także, że w przypadku Sancheza w grę wchodzi przedłużenie wypożyczenia na kolejny sezon lub nawet definitywne wykupienie go z Manchesteru. W tej sprawie rozmowy z włodarzami Czerwonych Diabłów toczy duet Marotta&Ausilio.

Źródło: gianlucadimarzio.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

kandziak

kandziak 29 czerwca 2020 | 22:26   

Sanchez zgodzi się na 5 mln rocznie? Jakoś nie wyobrażam sobie aby 12mln siedziało na ławce. Lautaro się popłacze i odejdzie :-)

inter00

inter00 29 czerwca 2020 | 22:30   

No i bardzo dobrze, nie wyobrażam sobie żeby w takiej sytuacji przez Koronę, któreś z naszych wypożyczeń nie zostało przedłużone

boxingdivision

boxingdivision 29 czerwca 2020 | 22:41   

@inter00 - nie wszędzie jest to takie oczywiste, patrz Majecki Legia/Monaco.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich