Spacer Interu do zwycięstwa

1 lipca 2020 | 18:45 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje4 min. czytania

Po nieudanych występach Interu, mecz z Brescią z pewnością poprawił nastroje nie tylko wśród kibiców, ale także w szatni. Lekkie, nieco sparingowe spotkanie trafiło się Nerazzurrim w dobrym momencie. Ekipa Antonio Conte aż sześciokrotnie trafiała do bramki rywali. Po takim meczu musi być już tylko lepiej.

PRZEBIEG MECZU:

2' Pierwsze dośrodkowanie Mosesa, ale nieskuteczne.
3' Bardzo dokładne podanie Tonalego do Donnarumy, który oddał strzał, ale nad bramką Handanovicia.
5' GOOOOOL!!! Sanchez ruszył prawą stroną, dostrzegł dobrze ustawionego Younga, któremu dośrodkował piłkę. Anglik bez problemu trafił do bramki Joronena.
10' Rzut rożny dla Interu. Martinez nieskutecznie.
15' Nerazzurri kontrolowali mecz i przeprowadzali wiele akcji ofensywnych, ale przyjezdni dobrze się bronili.
17' Moses dośrodkował do Sancheza, ale Chilijczyk nie trafił do bramki rywali.
19' Rzut karny! Sanchez posłał doksonałe podanie do Mosesa, który następnie został faulowany.
20' GOOOOOL!!! Pracowitość została zwieńczona - Sanchez wykorzystał "jedenastkę".
26' Moses oddał strzal z dystansu, ale pocelował nad bramką.
28' Gagliardini sfaulował Skrabba.
35' Brescia w natarciu. Dwa strzały zablokowali D'Ambrosio i Gagliardini.
36' Rzut rożny dla Interu. Po dośrodkowaniu było lekkie zamieszanie w polu karnym, ale goście wyszli z opresji.
41' De Vrij został ukarany żółtą kartką za faul na Aye.
45' GOOOOOOOL!!! Sanchez podał piłkę do Younga, który dośrodkował w pole karne. Podanie wykorzystał D'Ambrosio.
47' Rożny dla Brescii, ale było zbyt łatwe wykonanie, które nie zaskoczyło piłkarzy Interu.
48' Szybka akcja Interu, Borja Valero dogrywał do Lautaro, któremu nie udało się trafić do bramki.

46' Groźna akcja Brescii, która była bliska zdobycia bramki, ale czujnie w obronie zagrał Young.
48' Dośrodkowanie Bastoniego opanował bramkarz gości.
49' Łał! Gagliardini dograł do Borji Valero, który z pierwszej piłki podał do Lautaro. Argentyńczyk jednak źle pocelował.
52' GOOOOOOOOL!!! Rzut wolny po faulu na Lautaro, dośrodkowanie Sancheza wykorzystał Gagliardini.
58' Ponownie Gagliardini, tym razem z dystansu i tym razem niecelnie. Wywalczył jedynie rzut rożny.
59' Agoume zmienił Barellę. Roszady były także w Brescii.
60' Dośrodkowanie Mosesa zgarnął Valero, który nie trafił do bramki. W znacznie lepszej pozycji znajdował się Sanchez, do którego jednak piłka nie dotarła.
61' Pierwsza okazja Torregrossy, ale ubiegł go Bastoni.
62' Żółta kartka dla Sempriniego za faul na Sanchezie.
63' Strzał Mosesa, ale niecelny.
64' Agoume sfaulował Spalka, za co zobaczył żółty kartonik.
67' Torregrossa próbował zaskoczyć Handanovicia, ale kapitan Interu obronił jego strzał.
67' Candreva wszedł za Mosesa.
68' Lukaku zmienił Lautaro, a Eriksen Gagliardiniego.
70' Ułaaa. Candreva z dystansu, ale w poprzeczkę. Próbował poprawić Eriksen, ale piłka minęła lewy słupek.
74' Błąd Bastoniego mógł skończyć się bramką, ale Torregrossa oddał niecelny strzał.
83' GOOOOOOL! Inter zagrał na raty, ale przede wszystkim skutecznie. Strzał Lukaku został obroniony, lecz odbitą piłkę zgarnął Eriksen i umieścił ją w bramce.
88' GOOOOOOL!!! Candreva z dystansu!
90' Lukaku spudłował.
90' Sędzia zakończył spotkanie.

Inter - Brescia 6:0 (3:0)