Rummenigge: Perisić? Nie ma decyzji

4 lipca 2020 | 00:44 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W Monachium zakończyli już świętowanie zdobycia kolejnej mistrzowskiej patery i mogę koncentrować się na walce o triumf w Champions League. W gabinetach dyrektorskich trwają też gorące dyskusje na temat kadry zespołu na przyszły sezon, o czym zapewnił Karl-Heinz Rummenigge.

Kibiców Interu Mediolan żywo interesuje dalszy los Ivana Perisicia. Dyrektor generalny Bawarczyków nie potrafił jeszcze jednoznacznie określić się w sprawie reprezentanta Chorwacji:

- Nie zdecydowaliśmy niczego jeszcze w sprawie Perisicia, ale pragnę podkreślić, że Bayern Monachium musi sprostać również ważnym wyzwaniom finansowym. Thiago Alcantara i David Alaba to najlepsi goście na boisku i poza nim. Teraz musimy postarać się znaleźć rozwiązanie, które będzie dla nas akceptowalne finansowo. Wszyscy wiedzą, że ich kontrakty wygasają za rok i nie będziemy ryzykować utraty tych graczy za darmo. 

- Thiago Alcantara chce odejść. Spełniliśmy jego wszystkie prośby ekonomiczne, lecz wygląda na to, że pragnie nowego doświadczenia. Nie chcemy stracić go jednak za darmo, co mogę podkreślić bardzo wyraźnie.

Źródło: Bild

Polecane newsy

Komentarze: 7

darek_91

darek_91 4 lipca 2020 | 08:47   

I to jest cały Bayern. Mieliby idealnego zmiennika dla Sane itp ale żałują 15-20 mln gdzie napewno ich stać na taki wydatek. Typowi niemcy. Mądre to i głupie.

inter00

inter00 4 lipca 2020 | 09:18   

Niech wraca i opchniemy go na wyspy, tam się znajdzie chętny

TheClear

TheClear 4 lipca 2020 | 09:20   

Thiago i Alaba chcą odejść, więc Bayern jest tu skupiony, a kolega znawca Bayernu, mówi że nie mamy na co liczyć. "Sane to dla nich spory wydatek"... No tak, ale często kontuzję ma, więc dobre zastępstwo się przyda. Statystyki mówią mi, że chyba dobrze Ivan się wkomponował w zespół i chce zostać. Gdyby nie Lewy, to dalej bym mógł nie lubić mocno, tego zespołu :/

banikowy

banikowy 4 lipca 2020 | 10:33   

Bayern chyba liczy że za darmo go oddamy....
Niech wraca z wypożyczenia końcem czerwca i puśćmy go na wyspy za 15 mln.
Jak nie chcą robić interesów to przynajmniej niech nie męczą.

Patryk7

Patryk7 4 lipca 2020 | 11:03   

Na Sane ich stać, a na Perisicia żałują pieniędzy...

hawk247

hawk247 4 lipca 2020 | 15:20   

Za 30 mln do West Hamu damy i luz

HeyaMakumba

HeyaMakumba 5 lipca 2020 | 17:08   

Za 50 do Newcastle.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich