Conte przed meczem z Bologną

5 lipca 2020 | 10:38 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Tradycyjna konferencja przedmeczowa odbyła się ponownie za posrednictwem InterTV. Antonio Conte miał wiele uwag dotyczących przeciwnika, pory meczu i na temat swoich piłkarzy.

Zbliżający się mecz

- Wchodzimy w kolejną grę po dobrym występie, w którym graliśmy w wysokim tempie przez 90 minut. Aspekt entuzjazmu jest ważny, ale musi być obecny codziennie. Gdy udajemy się na trening do Appiano, ten entuzjazm przenosi się na boisko. Zespół ma się dobrze i chce ciężko pracować. Wiemy, że staniemy przed oponentem w dobrej formie fizycznej i myślę, że będzie to świetna gra.

Ocena Bologne

- Mają dobrych zawodników i świetnego trenera Sinisa. Grają w szybkim tempie, wygraliśmy odwrotną fazę, ale nie było to łatwe. Musieliśmy podejść od tyłu, aby zdobyć trzy punkty. Wiemy, jaka gra czeka nas jutro, chłopcy są przygotowani. Lubimy też grać w szybkim tempie, wykazując się odwagą i agresywnością. Spodziewam się świetnej gry, wiedząc, że Bologna jest trudną przeszkodą do pokonania. Palacio ma się bardzo dobrze, świetnie spisał się przeciwko nam wcześniej w tym sezonie. Jest bardzo inteligentnym graczem, który gra z zespołem. Tymczasem Sinisa pokazał całą swoją wartość z perspektywy coachingu i jest świetną osobą, którą bardzo lubię i mam duży szacunek. Wiemy, że czeka nas trudne zadanie.

Wczesna pora

- To będzie pierwszy taki czas rozpoczęcia dla nas. Warunki będą bardzo gorące dla obu drużyn, okaże się, jak wysokie jest tempo można utrzymać przez 90 minut. Jednak jesteśmy dwiema zespołami, które lubią mocno naciskać, więc nie sądzę, że upał całkowicie zmieni styl gry.

Wygrana z Parmą

- To część naszej charakterystyki. Fakt, że sześciu różnych graczy znalazło bramkę w tej samej grze, oznacza, że ​​różni gracze przyłączają się do ataku i że gramy ofensywnie. W tym sezonie mieliśmy łącznie najwięcej strzelców bramek, co oznacza, że ​​wszyscy się angażują, zarówno wtedy, gdy mamy piłkę, jak i kiedy jesteśmy bez niej. To powoduje, że nasi środkowi obrońcy również przemieszczają się w górę, ponieważ zdarzają się sytuacje, w których muszą zaatakować.

Uzupełnienia składu

- Ważne jest, aby mieć dużą głębokość składu, ponieważ pozwala to na rotację i tworzenie konkurencji w grupie. Pomaga nam również radzić sobie z codziennymi sprawami, dzięki czemu za każdym razem, gdy gracz wchodzi do drużyny, może to zrobić bez większych problemów, ponieważ dokładnie wie, co powinien robić. Myślę, że rotowanie składem drużyny jest właściwym rozwiązaniem. Ważne jest to, że praca jest wykonywana za kulisami i każdy, kto wejdzie, wie, co robi.

Powrót Brozovicia

- Cieszymy się, że Brozo jest z powrotem do naszej dyspozycji. Miał mały problem, który został już rozwiązany, ale nieuchronnie musiał przegapić kilka dni treningu i budowania kondycji przed meczem z innymi. Ważne jest to, że wyzdrowiał fizycznie i jest dostępny. Zastanowimy się, co jest dla niego najlepsze, aby był gotowy na mecz i mógł wrócić na boisko.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 5 lipca 2020 | 12:29   

Lepiej żeby Brozo nie wychodził w pierwszym składzie, najpierw niech się dotrze. Mam więc nadzieję że Conte wpuści go na 20 min żeby poczuł piłkę


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich