Marotta: Nie ma tematu Emersona

6 lipca 2020 | 04:18 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Pomimo licznych doniesień o zaawansowanych negocjacjach w sprawie transferu Emersona Palmieriego Giuseppe Marotta zdecydowanie zaprzeczył, jakoby prowadzone były rozmowy w sprawie zawodnika.

- Rozumiem liczne pytania dotyczące spekulacji transferowych, ale mogę powiedzieć, że nie mieliśmy żadnych kontaktów, ani nie rozpoczęliśmy żadnych negocjacji w sprawie Emersona Palmieriego. Dokonujemy ocen na przyszły sezon, lecz najważniejszą kwestią pozostaje obecna kampania.

Marotta ponownie wypowiedział się także w temacie przyszłości Lautaro Martineza:

- Poza datami i terminami, oczywiste jest, że Inter nie chce sprzedawać swoich najważniejszych graczy i młodych talentów. Gdyby gracz poprosił o odejście, razem ocenilibyśmy sytuację, lecz dotychczas nie dotarła do nas taka prośba. 

- Jestem zdania, że będąc młodym graczem Lautaro powinien zostać w Interze przez jakiś czas. To będzie lepsze dla jego dalszej kariery. Bycie graczem Interu oznacza przynależność do wielkiego klubu, co powinno być już wystarczającym powodem do dumy.

Źródło: DAZN

Polecane newsy

Komentarze: 1

Bolo1908

Bolo1908 6 lipca 2020 | 13:27   

Miejmy nadzieję że to tylko plotki i postarają się o kogoś lepszego a nie koleny wynalazek naszego trenera.Z Mosesem już pokazał...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich