Rozmowy w sprawie nowego kontraktu

6 lipca 2020 | 22:53 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Działacze Interu wielokrotnie podkreślali, iż nie zamierzają sprzedawać Lautaro Martineza. Jedyną opcją jest kwota wykupu w postaci 111 milionów euro. Teraz dowiadujemy się, iż Nerazzurri planują spotkanie w sprawie nowej umowy dla El Toro.

Jak donosi dziś TuttoMercatoWeb, włodarze czarno-niebieskich zaplanowali na najbliższe tygodnie spotkanie z agentem i przedstawicielami Lautaro. Temat przewodnim będzie nowy kontrakt dla napastnika, a co za tym idzie - wyższe zarobki. 

Obecny kontrakt łączy Argentyńczyka z Interem do końca sezonu 2022/2023. Działacze Nerazzurrich planują przedłużenie umowy o rok. 

Jak informowaliśmy wczoraj, we wtorek wygasa 111-milionowa klauzula wykupu. Lautaro Martinez zarabia obecnie około 2,5 miliona euro rocznie. Włodarze Interu dążą do podwojenia tej kwoty. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

Kevin

Kevin 6 lipca 2020 | 23:31   

Na nowy kontrakt to trzeba czymś zasłużyć

banikowy

banikowy 7 lipca 2020 | 19:31   

Gość ma od wznowienia ligi problem z odnalezieniem się i nikt już nie pamięta o okresie do półtora roku wstecz kiedy faktycznie mocno się rozwijał i dawał sporo na boisku.
Dziwi mnie fakt że niektórzy już by się go pozbyli a jeszcze w grudniu krzyczeli że musimy zrobić wszystko żeby go nie oddać Barcelonie.
Kurwa, każdy ma zjazd formy w pewnym okresie.
Trudno, tracimy punkty i niestety taki jest futbol,
ALE przestańcie robić szopkę że Lautaro należy sprzedać póki można zarobić.
Jesteście kibicami Interu Mediolan i doskonale zdajecie sobie sprawę że tutaj nie ma zycia usłanego różami jak w Juve czy City.

Darkos

Darkos 7 lipca 2020 | 20:25   

Akurat to jest idealny moment na nowy kontrakt. Słabsza forma Lautaro pozwala lepsze warunki wynegocjować dla klubu. Do tego może sam piłkarz trochę ochłonął po sensacjach z farsą.

superofca

superofca 8 lipca 2020 | 07:14   

Za ostatnie spotkania to chyba powinni myśleć o obcięciu mu pensji o połowę.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich