CAMPIONI 2021

 

Bergomi: Rzuty karne musi wykonywać Lukaku

6 lipca 2020 | 23:08 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Gościem pomeczowego studia w telewizji Sky był także Beppe Bergomi. Były piłkarz Interu skomentował poczynania piłkarzy Nerazzurrich. Oto, co miał do powiedzenia.

- Podobała mi się pierwsza połowa meczu. Grali bardzo dobrze, ale takie mecze należy szybko zamykać. Lukaku jest wyznaczony do wykonywania rzutów karnych. Raz oddał go Esposito przy bezpiecznym wyniku, teraz chciał odblokować Lautaro, ale przy takim wyniku musisz myśleć tylko o zamknięciu meczu. Nie uważam, że plotki transferowe wpływają na Argentyńczyka, ale takie rzuty karne musi zawsze wykonywać Lukaku. Lautaro nie zagrał tragicznie, szukał gry, miał swoje okazje, ale po nietrafionej jedenastce całkowicie zgasł. Eriksen? Na razie gra bardzo dyskretnie. Przeciwnicy zwracają szczególną uwagę na trequartistę, przez co Duńczyk ma bardzo mało miejsca. Ciągle oczekujemy od niego czegoś więcej, ale na tę chwilę sobie nie radzi – powiedział Bergomi.  

Źródło: Fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00 6 lipca 2020 | 23:22   

I tak i nie. Faktem jest że Lukaku jest wyznaczony to karnych i był to cholernie ważny moment żeby zabić mecz jednak rozumiem Lukaku który chciał podbudować trochę Lautaro, który swoją drogą karne wykonywał do tej pory pewnie. Teraz prawdopodobnie już nie odda karnego przy takim wyniku jednak kto wiedział że Argentyńczyk uderzy tak fatalnie.

GregorK13

GregorK13 7 lipca 2020 | 01:36   

Moim zdaniem właśnie lautaro słabo wykonuje karne co prawda kilka wykorzystał lecz ja zauważam że on bardziej na pałe wali jak z Milanem w zeszłym sezonie gdzie strzelił mocno w środek w tym sezonie już raz z borusia zmarnował z juve strzelił choć Szczęsny był blisko jednak siła uderzenia była duża
Natomiast lukaku na ten moment wszystkie mega pewnie strzelił

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 7 lipca 2020 | 07:55   

Rokuku łydki się zatrzęsły a chciał dobrego chłopaka zagrać....

Nerazzurri14

Nerazzurri14 7 lipca 2020 | 11:19   

Racja, Lautaro niepewnie strzela te karne już nie 1 raz zmarnował bo jeszcze z Bvb i z Lazio w tamtym sezonie, w każdym z tych 3 przypadków strzelił w środek na pale

hawk247

hawk247 7 lipca 2020 | 11:59   

Lautaro nigdy jeszcze nie strzelil dobrego karnego jak pamiętam, zawsze z całej siły i często właśnie w lewo, wydaje mi się, że on po prostu za bardzo się stresuje i nie jest stworzony do wykonywania karnych.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich