Viola chce Nainggolana

8 lipca 2020 | 23:45 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Nadal niepewne są dalsze losy Radji Nainggolana. Póki co jedyne co wiemy, to to że 32-latek do końca obecnych rozgrywek pozostanie w Cagliari. Jak donosi dziś dziennik La Nazione, Ninją zainteresowana jest Fiorentina. 

Jakiś czas temu w grę wchodziłaby wymiana za Federico Chiesę, ale obecnie Inter nie jest zainteresowany wychowankiem Violi. Aby pozyskać Nainggolana, ekipa z Florencji musiałaby złożyć Nerazzurrim konkretną ofertę finansową. Pomocnik wyceniany jest obecnie na 16 milionów euro.

Aby zdobyć gotówkę na ewentualny transfer Ninjy, Fiorentina musiałaby sprzedać Ericka Pulgara. Za 26-letniego Chilijczyka Gigliati mogliby zainkasować około 12 milionów euro.

Innym zawodnikiem, który widnieje na radarze klubu ze stolicy Toskanii, jest Giacomo Bonaventura z Milanu. 30-latkiem interesuje się również Torino oraz Roma. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 9 lipca 2020 | 07:33   

Gonić pijaczynę póki się da.

banikowy

banikowy 9 lipca 2020 | 09:31   

Myślę że można im go oddać za jakieś 12-15 mln chociaż nie ukrywam że wzmocnienie pomocy doświadczonymi zawodnikami też jest potrzebne...
Jeśli odejdzie Borja, Vecino i Gaga to Radja będzie musiał wrócić żeby wraz z Sensim Brozo Barella i może Tonallim tworzyć linie środkowa.

Patryk7

Patryk7 11 lipca 2020 | 12:04   

Nie wiem o co wam chodzi. Nie rozumiem jaki problem mają niektórzy użytkownicy tego forum do Radji. Jest lepszy od wielu obecnych pomocników Interu, a wy akurat jego chcecie się pozbyć. Lepiej sprzedać takiego Gagliardiniego...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich