Marotta: Powrót do Juve? To fake news

10 lipca 2020 | 02:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Jeszcze przed meczem w Weronie, Giuseppe Marotta starał się studzić gorącą atmosferę wokół Antonio Conte i jego zawodników. Włoch ustosunkował się również do krytyki spadającej na Christiana Eriksena.

- Rotacja w składzie to rzecz naturalna, biorąc pod uwagę napięty harmonogram spotkań. Przy pięciu zmianach trener ma więcej opcji, które mogą okazać się decydujące. 

- Eriksen? Były wysokie wymagania, ale w przypadku transferów z zagranicy, mogą wystąpić problemy z przystosowaniem się. Conte robi wszystko, co możliwe, aby go zadomowić, ale to wymaga cierpliwości. Nie wolno zakładać na jego ramiona zbyt wielkiej odpowiedzialności. 

- Zespół gra dobrze, zmiana systemu spowodowała kilka trudności, lecz nikt nie ponosi za to odpowiedzialności.

Marotta zdecydowanie zdementował także plotki o jego rzekomym powrocie do Turynu:

- Mój powrót do Juventusu to absolutny fake news. Jestem związany z Interem i pracuję dla tego klubu. Jestem zmotywowany, aby osiągnąć postawione cele, ponieważ ten klub ma wspaniałą historię. To wymaga jednak cierpliwości, a to najtrudniejsza rzecz do znalezienia w obecnym futbolu. 

- Zgadzam się, że jednym z aspektów, którego potrzebujemy, jest zbudowanie zwycięskiej mentalności. Ona wzrasta dzięki wynikom. Planujemy wzmacniać zespół zarówno mistrzami, jak i utalentowaną młodzieżą. Mistrzowie to gracze przygotowani na tu i teraz. 

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 3

darek_91

darek_91 10 lipca 2020 | 22:06   

Ja to bym widział u nas Guardiole i wtedy za rom Messiego za darmo. A jak nie to Klopp. Panu Conte i jego betonowemu ustawieniu ja już dziękuję. Gosc nic innego nie umie grac co jest żenujące. (edycja 2020.07.10 22:07 / darek_91)

SeaVent

SeaVent 11 lipca 2020 | 00:10   

Darek nikt nie zabroni ci pisać ale to co robisz jest słabe, dziwne, irytujące, i śmieszne.

Lombardo

Lombardo 11 lipca 2020 | 09:45   

darek ale z ciebie znawca ulala 7latek tez by podal taka recepte na sukces


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich