Agent: Tonali jest wyjątkowy

11 lipca 2020 | 13:23 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Agent Sandro Tonalego w samych superlatywach wypowiedział się o swoim podopiecznym dla Foglio Sportivo. Giuseppe Bozzo wróży pomocnikowi świetlaną przyszłość w światowym futbolu.

- Tonali jest wyjątkowy, ponieważ urodził się wielki. On ma wszystko. Jest genialnym chłopcem, z właściwym myśleniem i ogromnym poczuciem odpowiedzialności, co czyni go znacznie bardziej dojrzałym, niż sugeruje jego wiek. Te cechy z pewnością pomogą mu w zostaniu prawdziwym mistrzem. Z drugiej strony, nie staniesz się Modriciem, jeżeli nie jesteś sprytny i nie masz świadomości, że masz w sobie coś więcej niż inni.

Bozzo pokusił się również o oceną potencjału Interu Mediolan. Według włoskich mediów, Nerazzurri są rzekomo najbliżej pozyskania pomocnika Brescii:

- Nerazzurri mają za zadanie wypełnić lukę do Juventusu, a moim zdaniem już tego dokonali. Nie widzę, aby Inter pozostawał w tyle za klubem Agnellego z technicznego punktu widzenia. Marotta i Ausilio wykonali dobrą robotę poprzedniego lata, a następnie zimą. Bianconeri nie będą w stanie dłużej rozmontowywać swoich rywali tak jak kiedyś.

Źródło: Foglio Sportivo

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 11 lipca 2020 | 13:29   

Ma materiał na wielkiego piłkarza, ale jeszcze do tego daleka droga. W Interze mógłby się rozwinąć i podpatrywać lepszych graczy oraz zdobywać doświadczenie co zaprocentowałoby mam nadzieję w przyszłości.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich