Nowy budynek w Suning Training Centre

11 lipca 2020 | 15:21 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Zakończył się pierwszy etap modernizacji Suning Training Center w Appiano Gentile. Dziś otworzono nowy budek klubu, w którym znajdują się pokoje dla pierwszej drużyny oraz pomieszczenia dostępne dla personelu i kierownictwa.

Ten budynek to pierwszy krok w ramach procesu odnowy Centrum Szkolenia Suning. Nowe, innowacyjne i nowoczesne konstrukcje, odzwierciedlają ambicje i wizję firmy Suning oraz klubu. Obiekt powstał w celu osiągnięcia nowych i coraz wyższych standardów jakości zarówno pod względem wyników sportowych, jak również infrastruktury i obszaru pracy.

- Po otwarciu nowej siedziby z przyjemnością przedstawiamy drugi budynek, całkowicie innowacyjny, funkcjonalny i dbający o ochronę środowiska. Rozbudowa centrum jest możliwa dzięki wysiłkom Suning Group, która z pasją inwestuje w nasz klub - powiedział Alessandro Antonello, dyrektor generalny FC Internazionale Milano.

- Centrum szkoleniowe jest sercem sportowej części naszego klubu. Projekt jego modernizacji ma fundamentalne znaczenie dla podniesienia wydajności naszych zawodników na najwyższy poziom. Praca w środowisku, w którym istnieje silne poczucie przynależności, a także wizja przyszłości oparta na sukcesie, może jedynie wzmocnić nasze dążenie do osiągnięcia celów, na które zasługuje klub taki jak Inter - skomentował Giuseppe Marotta.

Konstrukcja została zaprojektowana przez COIMA Image. Dzięki opatentowanemu przez WoodBeton prefabrykowanemu systemowi konstrukcji drewnianej, wyróżnia się trwałością, a jednocześnie nowoczesnym designem, łączącym najnowocześniejszą technologię i szacunek dla otaczającego środowiska. Jest doskonale zintegrowany z istniejącymi budynkami.

Branding nowego budynku został zaprojektowany w celu pokazania kluczowych wartości, takich jak lojalność i poczucie przynależności, które są reprezentowane przez obrazy umieszczone na ścianach. Każde pomieszczenie będzie mieć międzynarodowy i globalny charakter, tak jak klub jako całość. Dwie sale konferencyjne są poświęcone dwóm miastom, które stanowią serce Interu - Mediolan i Nanjing.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 11 lipca 2020 | 21:11   

Bardzo ładny budynek


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich