Brozović stracił prawo jazdy

12 lipca 2020 | 12:01 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W ostatnim czasie gra Interu pozostawia wiele do życzenia. Dotyczy to także Marcelo Brozovicia, który po kontuzji prezentuje przeciętną formę. To nie koniec jednak jego problemów.

Jak udało się ustalić dziennikarzom La Gazzetta dello Sport, w nocy z piątku na sobotę, Chorwat został zatrzymany przez policję. Piłkarz Interu podróżujący swoim Rolls Royce'em w okolicy Porta Genova, zlekceważył czerwone światło. Nie umknęło to uwadze patrolowi carabinierich, którzy zatrzymali Brozovicia. Pomocnik musiał przejść test trzeźwości. Jak się okazało nieznacznie przekroczył dozwolony limit. W rezultacie Chorwatowi zatrzymano prawo jazdy.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 12

inter00

inter00 12 lipca 2020 | 12:14   

Za głupotę się płaci

darren

darren 12 lipca 2020 | 12:23   

Idealny moment wybrał, brawo

kandziak

kandziak 12 lipca 2020 | 12:50   

No to cześć. !!!

KawaOpole

KawaOpole 12 lipca 2020 | 12:54   

No dzban, dzban, klub gra piach a ten se wozi autem po nocach po alkoholu

Snake

Snake 12 lipca 2020 | 13:42   

A gdzie wyczytałeś, że po alkoholu? :)

hawk247

hawk247 12 lipca 2020 | 14:26   

Brozo w Rollsie xd co za widok to musi być

Bolo1908

Bolo1908 12 lipca 2020 | 14:56   

Też człowiek napić się musi.Po prostu zapijał słabą formę zespołu z poprzednich meczy.

oster

oster 12 lipca 2020 | 14:59   

nie dość ze mówi się o nim " kto nie ma w głowie ten ma w nogach" to widać w tej głowie ma wyjątkowo mało...

excubitor

excubitor 12 lipca 2020 | 15:13   

Jeżeli faktycznie jechał pod wpływem, to powinien srogo dostać po dupie od klubu. (edycja 2020.07.12 15:13 / excubitor)

Lambert

Lambert 12 lipca 2020 | 16:27   

też bym sobie chlupnął gdyby moja drużyna tak grała

Ilfenomeno

Ilfenomeno 12 lipca 2020 | 17:14   

Sprzedać ostatni chwast, jaki został. Jak jest ktos chętny na niego to warto skorzystać póki będzie za późno jak z Perisicem. Typ robi kwasy i gra jak za karę, już na początku startował do Lukaku. Jak tu ma być atmosfera w klubie z takim typem.

shakurspeare

shakurspeare 14 lipca 2020 | 21:05   

Jakie kwasy co wy pieprzy cię? Jechał do klubu czy cos? Nie. Miał wolny czas . Zjebal. Policja go ukarała i tyle. Nie wim z jakiej racji klub ma się w to mieszac